Online oyun önerisi

brekay01

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gtx 1650 - i5 9300h - 8GB Ram
The Forest - Raft - Subnautica - Satisfactory - Stick Fight - Pico Park - Gang Beasts - Party Panic gibi birçok oyun oynadık. Oynayacak oyun kalmadı, artık bulamıyorum. Sizin bildiğiniz varsa bu tarzda eğlenceli oyun önerirseniz sevinirim. Boyutu çok yüksek olmazsa bir de çok yüksek grafikli bir oyun olmazsa güzel olur.

Yanlış anlamadıysam arkadaşlarla oynamalık bir online oyun arıyorsunuz. 2 kişilik puzzle oyunu var: we were here together (2 oyunu daha var bundan önce çıkmış onları da oynayabilirsiniz.) Bunun dışında biraz rekabetçiye kaçsa da Epic Games'den ücretsiz Rocket League oynayabilirsiniz. A Way Out çok yüksek grafikli değil ama sistem gereksinimlerini kontrol edip onu da deneyebilirsiniz. Eğer kalabalık bir arkadaş grubunuz varsa Türk yapımı eğlenceli bir oyun olan: Feign'e de bakabilirsiniz. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege var.
boyutu yüksek olmaması lazım bide oynadık onuda
Yanlış anlamadıysam arkadaşlarla oynamalık bir online oyun arıyorsunuz. 2 kişilik puzzle oyunu var: we were here together (2 oyunu daha var bundan önce çıkmış onları da oynayabilirsiniz.) Bunun dışında biraz rekabetçiye kaçsa da Epic Games'den ücretsiz Rocket League oynayabilirsiniz. A Way Out çok yüksek grafikli değil ama sistem gereksinimlerini kontrol edip onu da deneyebilirsiniz. Eğer kalabalık bir arkadaş grubunuz varsa Türk yapımı eğlenceli bir oyun olan: Feign'e de bakabilirsiniz. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.
feign dışında hepsinş oynadık :)

boyutu yüksek olmaması lazım bide oynadık onuda

feign dışında hepsinş oynadık :)
Arkadaş grubunuz 4 kişilik ise GTA 5 Online'da Heist görevlerine eğlenceli oyunları içeren playlistleri oynayabilirsiniz. Bu devirde artık sistem gereksinimleri çok yüksek sayılmaz. 2 kişilik Portal 2'ye bakabilirsiniz.

Arkadaş grubunuz 4 kişilik ise GTA 5 Online'da Heist görevlerine eğlenceli oyunları içeren playlistleri oynayabilirsiniz. Bu devirde artık sistem gereksinimleri çok yüksek sayılmaz. 2 kişilik Portal 2'ye bakabilirsiniz.

GTA heisti bitirdik portalıda beğenmemiştik. Feign'e bakacağım güzele benziyor, teşekkürler şimdiden

GTA heisti bitirdik portalıda beğenmemiştik. Feign'e bakacağım güzele benziyor, teşekkürler şimdiden
Hocam siz ne oyun kurdu çıktınız böyle ya, ne önersem oynamışsınız. Benim de bir duom vardı onunla oynamalık çok sistem istemeyen oyun arıyorduk. Hala arıyoruz. Eğer sistemimiz iyi olsa Red Dead falan akarız diye hayal kuruyoruz ama bu ekonomide artık imkansız.

Hocam siz ne oyun kurdu çıktınız böyle ya, ne önersem oynamışsınız. Benim de bir duom vardı onunla oynamalık çok sistem istemeyen oyun arıyorduk. Hala arıyoruz. Eğer sistemimiz iyi olsa Red Dead falan akarız diye hayal kuruyoruz ama bu ekonomide artık imkansız.

Maalesef bu dönemde PC almak isteyen herkesin isteği hayal oldu. Ben neyse ki dolar 8'ken almıştım :D. Dediğim gibi oyun bulamıyorum. 6-7 Kişilik arkadaş çevrem var oyun oynadığımız o ara kim aktifse onla oynuyorum. Sistem gerektirmeyen oyun demişken; Ranch Simulator, Crab Game, Totally Accurate Battlegorunds, Ultimate Chicken Horse ve Google'dan oynana bir oyun olsa da Gartic. IO ile GarticPhone'yi önerebilirim. Bir de ilk başta yazdıklarım :D

The Forest - Raft - Subnautica - Satisfactory - stick fight - pico park - gang beasts - Party Panic gibi birçok oyun oynadık. Oynayacak oyun kalmadı, artık bulamıyorum. Sizin bildiğiniz varsa bu tarzda eğlenceli oyun önerirseniz sevinirim. Boyutu çok yüksek olmazsa bir de çok yüksek grafikli bir oyun olmazsa güzel olur.

Dying Light.

Geri
Yukarı