Online oyun önerisi

Karatas95

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yeni laptop aldım eski bir Knight Online oyuncusu olarak tekrar Online oyun arayışına girdim. Türklerin fazla olduğu rahatça ekip bulabileceğim oyun arıyorum. Conquer blades sevdim hoşuma gitti. Bu tarz oyun öneriniz varsa beklerim.

Arkadaşlar merhaba. Yeni laptop aldım eski bir Knight Online oyuncusu olarak tekrar Online oyun arayışına girdim. Türklerin fazla olduğu rahatça ekip bulabileceğim oyun arıyorum. Conquer blades sevdim hoşuma gitti. Bu tarz oyun öneriniz varsa beklerim.

Diablo 4. Ben de eski KO oyuncusuyum o yüzden farm yap item kas kafasını seviyorum. Bu oyun sana gidebilir. Yaz indirimlerinde bakmanı tavsiye ediyorum.

Diablo 4 online oyun mu ki? Ben mesela ko gibi ws farm falan yapabilir miyim mesela? Ben hikaye oyunu diye ibliyodum diabloyu?
Online kismi da var. 4 kişi parti yapıp zindanda farm yapılıyor.

Sanırım MMORPG istiyorsunuz. Path of Exile, Lost Ark, Diablo 4, Guild Wars 2 size uygun olur. Sadece Diablo 4 ücretli. Guild Wars 2'ninde genişleme paketleri ücretli. Ücretsiz de oldukça uzun içeriği ve geniş toprakları var.

Server Population & Player Count - MMO Populations
Bu site size daha fazlası için yardımcı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı