Online oyuncuların oyun zevki var mı?

EneSolaire

Decapat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
16 GB Ram,GTX 970 4 GB Ekran Kartı,Amd Ryzen 5 İşlemci,500 GB Ssd...
Bence sadece Online oyun oynayanların ve singleplayer oyunlara çöp diyenlerin oyun zevki yok, çünkü oyun kültürü hakkında az bilgileri var ve popüler olan neyse onu oynuyorlar."yani ne popülerse o iyidir."mantığıyla yaklaşıyorlar. Sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz nedir? Konuyu istediğiniz kadar genişletelim ama konu dışına çıkmasın.

Son düzenleme:
Yanıldığınızı düşünüyorum, çok fazla hikaye tabanlı oyunlar oynayabilen biri değilim, online oyunları da zevkimize göre seçiyoruz tabii ki popüler diye hiçbir oyuna yaklaşmadım bu zamana kadar.

Bence Online oyun oynayanların oyun zevki yok, çünkü oyun kültürü hakkında az bilgileri var ve popüler olan neyse onu oynuyorlar."yani ne popülerse o iyidir."mantığıyla yaklaşıyorlar. Sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz nedir? Konuyu istediğiniz kadar genişletelim ama konu dışına çıkmasın.
Oynadığı oyunlara göre değişir.

Dediğinizi doğru bulmuyorum. Genel olarak tek Online olarak LoL oynuyorum. Onun dışında hikayeli oyunları oynuyorum.

Hocam ben genel olarak çoğunlukla Online oyun oynayanlardan bahsetmek istemiştim.

Bence Online oyun oynayanların oyun zevki yok.

Mantıksız, yıllardır hikayeli oyunları oynarım özellikle küçüklüğüm PS2 ve PS3 ile geçti. Uzun zamandır da PC'de hikayeli oyunlara devam ediyorum ama bir yandan da CS:GO, WoT vs oynuyorum, insan rekabetçi bir şeyler istiyor arada.

Her online oyun bir değil ki... Şimdi ben burada Wot derim, Warframe derim linç yerim. Popülerlik konusunda ama konu sahibine katılıyorum. Popüler kültüre popüler köle insanlar küresel çapta pastanın en büyük dilimini kapladığı için sen istediğin kadar anlat dinlemezler.

Fortnite ve GTA online oynuyorum sadece ve hikayeli oyunları severim. Sanırım online oyunucu sayılmam. Sadece valorant oynayanlar için bencede doğru diyorsunuz.

Geri
Yukarı