Online oyuncuların oyun zevki var mı?

Moruk birbirinin aynı Assassin's Creed oyunlarını ağzımın suyu aka aka oynuyorum falan işte, anlarsın ya. Online bir oyun gireyim desem 1 tane arkadaşım olmadığından zevk alamıyorum, Single çok iyi.

İlk önce AC fanı değilim AC serisi benim içinde iyi bir seri değil ortalama üstü bir seri ve senin bildiğin tek hikayeli oyun AC serisi ise zaten hikayeli oyunları sevemezsin git biraz oyun oyna sonra hikayeli oyunlara laf at ve muhtemelen senden çok daha büyük birr arkadaş ortamına sahibim laf ettiğim Online oyunlarda zaten WoW veya Skyrim gibi oyunlar değil onlara lafım yok bizim lafımız Valorant, LoL gibi oyunları oynayıp hikayeli oyunlara laf edenlere tek yaptığınız manyak gibi rrank kasmak bende zamanında CS de uzun saatlerimi gömerek rank kasıyordum sonra sıktı tabii ki her zaman aynı şeyleri yapmak Online seviyor isen gidip WoW, Skyrim oyna ya da en kötü Rust falan oyna gerçi Rust oynayacak kadar arkadaşın var mı orasından şüphelerim var ama neyse.

Hayatında tek oynadığı oyunlar CS, Valorant, LoL, PUBG vs. olup kendini "gamer" sananlara çok sinir oluyorum. Bu arada bu oyunları kötülemiyorum, oynayana da bir şey demem. Hatta CS'yi arada sırada oynarım, PUBG'yi de bir dönem çok oynardım ve Valorant'ta da nerdeyse her gün 1-2 maç oynuyorum. Benim sinir olduğum kısım sadece bu oyunları oynayıp kendini gamer falan zanneden, oyun kültürü olduğunu düşünen kişiler. Ve bazıları oynadığım oyunları falan kötülüyor.

Geri
Yukarı