Online oyunlarda edindiğiniz arkadaşlar var mı?

Moglheus

Picopat
Yer
Marmaris
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
3050 TI - 16GB Ram - 12500 i5
Online oyunlarda zamanında çok görüşüp her gün oyun oynadığınız sonrasında bir anda iletişiminizin yok olduğu bir arkadaşınız var mı?

Benim Candy Craft diye bir Minecraft sunucunda ortak klan kurduğum ve birlikte savaştığım bir arkadaşım vardı. Birlikte uzun aylarca oyun oynadık klan savaşı vesaire yaptık. Bir gün son kez oynamışız belkide ben serveri bıraktım arada sohbet için giriyordum sadece, sonrasında oyuna geri döndüğümde bayağıdır çevrimiçi olmadığını gördüm. Sonrasında server kapandı, geri açıldı ancak yeni hesap oluşturmamıştı. İletişimim tam anlamıyla kopmuştu. İsmi HanxAr gibi bir şeydi tam hatırlamıyorum.

Rust'ta RAID attığımız adamla arkadaş olduk artık birlikte RAID atiyoruz 🤟🏿

Rust'u dün sildim. Bizim ekip vardı 2 ay önce Max 4 kişilik Squad'ı 8 kişiye çıkarmıştık :D

Biriyle tek iletişim merkezinin yok olması çok kötü bir şey direkt iletişim kopuyor. Normal bir şekilde iletişim kopsa neyse ama ulaşmak istesen de ulaşamama hissi çok benzersiz. Benim de 7 yaşındayken habbo diye bi oyunda beyza diye bi sevgilim vardı 19 yaşındayım falan diyordu ben de 21 yaşındayım falan diyordum. 7 yaşında oyunda dolandırıcılıktan ban yedim sonrasında da görüşemedik bi daha çok yazık oldu çok.

Arma 3 oyunundan tanıştığım en az 50 kişi vardır. Şu an güncel 15 kişiyle belki güncel olarak konuşuyor, oyun oynuyoruzdur. 7000 saat oynayınca çevre bir tık bol oldu. :D

Geri
Yukarı