Online oyunlarda neden hile kullanılıyor?

Kinesit

Picopat
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Online oyun varsa hilecide vardır. Bu insanlar en azından çoğu yeteneksiz oldukları için mi yoksa hile ile daha fazla zevk aldıkları için mi hile açıyorlar sizce?

Kendim oyun oynamayı 2 yıl önce bıraktım ama onun öncesinde oyunlarda aimbot hack falan kullandım. Aslında iyi de oynadığım oyunlardı ama nedense hile ile oynamak 10 kat daha zevkliydi.

Bunun nedeni ise emek harcamadan hedefe ulaşmaktır. Sizlerin düşünceleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Online oyun varsa hilecide vardır. Bu insanlar en azından çoğu yeteneksiz oldukları için mi yoksa hile ile daha fazla zevk aldıkları için mi hile açıyorlar sizce?

Kendim oyun oynamayı 2 yıl önce bıraktım ama onun öncesinde oyunlarda aimbot hack falan kullandım. Aslında iyi de oynadığım oyunlardı ama nedense hile ile oynamak 10 kat daha zevkliydi.

Bunun nedeni ise emek harcamadan hedefe ulaşmaktır. Sizlerin düşünceleriniz nedir?
Benim düşüncem kendileri noob oldukları için. Veya ikiside olabilir.

Hileyi sadece kötü oynayanlar kullanmıyor. Bazı kişiler olur, oyundan sıkılmıştır ve hile açmak ister. Bunlar da hile açabiliyor.

Birileri iyi olup kafasına yediği için oyundan zevk alamayıp hile aracılığıyla ben alamıyorsam sizde alamayın diye açıyorlar bence bencillik bence şu ana kadar hiç hile açmadım.

Adamın karşısına bordo bereliyi koyarlarsa açar tabii :D

Birileri iyi olup kafasına yediği için oyundan zevk alamayıp hile aracılığıyla ben alamıyorsam sizde alamayın diye açıyorlar bence bencillik bence şu ana kadar hiç hile açmadım.
Denemelisiniz bence çok zevkli oluyor. Belli etmeden kullanın.

Hayatım boyunca CS 1.6 ve CS:GO'da birer kez hile açtım. Zaten merhametli adamım hile ile adam vurdukça vicdan azabı çekiyordum oyundan keyif alamadığımı anlayınca bu tarz oyunlarda asla hile açmadım.
Battlefield 4'te ise aktif şekilde hileye sahibim. Fakat ister inanın ister inanmayın, karşıma hile gelmedikçe hileyi asla kullanmıyorum. Karşıma hile gelirse hileyi açıp özellikle o kişiye saldırıyorum, diğer oyuncuları rahatsız etmiyorum.
Battlefield 4'ün güncel olarak hiçbir hile koruması mevcut değil, en dandik hile programını bile ban yemeden aylarca hatta yıllarca kullanabilirsiniz. Ban yemeniz için özellikle oyuncuların sizi raporlayıp oyun istatistiklerinizi yetkililere göndermesi gerekiyor. Karşı tarafın hile olduğunu anlamak benim için zor değil çünkü 2013 yılından beri Battlefield oyuncusuyum, nereden nasıl vuruş yapılır hangi vuruşlar imkansızdır bunları gayet iyi biliyorum. Adam base'den sniper ile harita ortasında helikopter içerisindeki bana HS atıyor mesela :) Bunu anladığım an hileyi açıp hileci adamla ölümüne uğraşıyorum.

Bende normalde hile sahibiyim ama skinchanger falan oda hile olarak sayılmaz bence rakibin oyununa zarar vermiyor.

Eski CSGO hilecilerdenim. Bu zamana kadar 10 dan fazla hesabım VAC ban ve OverWatch Ban yedi. Hilesiz rankım Çift Keleşti iyi oynuyordum taaki hilenin tadına bakana kadar. Oyun artık 1000 kat daha zevkli ve yenilmezliğin verdiği güç... Tarif edilemez.

Geri
Yukarı