Online oyunlarda neden hile kullanılıyor?

Online oyunlarda hile açmak yeteneksizlikten bile daha aşağılık bir şeydir. Siz maçta 1. olup eğleneceksiniz diye diğer eğlenmek isteyen insanların keyfine en kibar tabirle taciz ediyorsunuz.

Benim gözümde yeteneksiz olduğunu kabullenen insanlar hileden daha üsttedir çünkü tekrar diyorum: Siz bu oyunu gerçek insanlarla oynuyorsunuz.

Eğer botlarla oynasaydınız hile açmanıza hiçbir şey demezdim ancak karşınızdaki rakibin de oyundan eğlenme hakkı olduğunu ve online oyunlarda hile açmanın aşağılık kompleksinden öte bir şey olmadığını unutmayın.

Ben eğlenemiyorsam ne anlamı var abi oyun oynamanın? Açarım hileyi bakarım keyfime oh.

İşte bazıları hileyle giriyor bazıları siliyor. Hileyi desteklediğim için demiyorum ama başka çare kalmıyor.

Aga tüm mesajları okudum da yok başkaları da kullanıyor, yok zevk almıyorum bilmem ne.
Ulan sizin 3 kuruşluk keyfiniz için başkalarının başarısını çalmaya ne hakkınız var. İnsanların empati yeteneği nasıl bu kadar köreldi anlamıyorum.
(Hiçbir Online oyunda hile açmamış ve bir hile yüzünden rage quit atmış birinin mesajını okudunuz)

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Online oyun varsa hilecide vardır. Bu insanlar en azından çoğu yeteneksiz oldukları için mi yoksa hile ile daha fazla zevk aldıkları için mi hile açıyorlar sizce?

Kendim oyun oynamayı 2 yıl önce bıraktım ama onun öncesinde oyunlarda aimbot hack falan kullandım. Aslında iyi de oynadığım oyunlardı ama nedense hile ile oynamak 10 kat daha zevkliydi.

Bunun nedeni ise emek harcamadan hedefe ulaşmaktır. Sizlerin düşünceleriniz nedir?
Sizin o kadar uğraşıp yaptiginiz seyleri adamlar tek tikla yapiyor ve bundan zevk alıyorlar tek neden bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı