Onlyfans'a erişim engeli getirildi

Bende açılıyor ama kayıt olmadım.

Şeriat ve özgürlük kavramı arasındaki ince çizgiyi bilmeyen bir halkımız var, sorun burada. Şeriat gibi aptal bir rejimi savunmuyorum ancak bu özgürlüğü kısıtlamak değildir, nasıl fuhuş bu ülkede yasaksa bu da fuhuşa girer.
Ülkede fuhuş yasak değil...
Onlyfans da söğüşlenenler yorumlarda savunma moduna geçtiler ahaha.
O platforma para veren VPN'e bile para verir yine kullanır. Niye güldün anlamadım, ki o gülüş de pek hayırlı durmuyor.
Aslında normal sayılır. İsteyen yapar alıcı ve satıcı memnunsa sorun yok. Ha saygı duyulası bir iş mi? Hayır.
O işe giren zaten saygıyı takmıyordur bence.

Burada 'kapatmaları iyi olmuş', 'fuhuş yasak' falan diye duyar kasanlar televizyonda bir dizide veya platformlarda çıkan +18 sahnelerde kendilerinden geçiyorlar. Site zaten paralıydı, çocukların istediği gibi girebileceği de bir site değildi. Sizin bir yerinizi dürtmedikleri sürece neden kalkmasına bu kadar yükseldiniz onu da anlamadım. Şeriat sistemi Türkiye'ye yayılmaya başlamış geçmiş olsun.

Bencil kafa. Cahil kafa. Şu platformu bir kere bile kullanmadım ama bunları engelleme çabalarına üzülüyorum, bir de destekleyenler var şu kararı. Bir insan nasıl istibdat sevdalısı olur anlamış değilim. Kime ne milletin evindeki zevkinden?

Yarın bir gün daha da ileri gider bu, YouTube'a, Instagram'a dokunursa o mağdur Sümeyye'ler ehu ehu diyecek ama.

Son düzenleme:
Bencil kafa. Cahil kafa. Şu platformu bir kere bile kullanmadım ama bunları engelleme çabalarına üzülüyorum, bir de destekleyenler var şu kararı. Bir insan nasıl istibdat sevdalısı olur anlamış değilim. Kime ne milletin evindeki zevkinden?

Yarın bir gün daha da ileri gider bu, YouTube'a, Instagram'a dokunursa o mağdur Sümeyye'ler ehu ehu diyecek ama.

Olan yine sumeyyeye oldu laf yine ona gitti ah Sümeyyeler.

Geri
Yukarı