Çözüldü Onur belgesi alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sedat Güven 99

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 5 buçuk gün okula gelmedim onur belgesi hoca vereceğim sana dedi alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Özürsüz 5 günü aşanlar takdir ve teşekkür belgesi alamıyor. Onur belgesi alabilirsiniz. Bu şartları sağlayan herkes onur belgesi alabilir:

Özürsüz 5 günü aşanlar takdir ve teşekkür belgesi alamıyor. Onur belgesi alabilirsiniz. Bu şartları sağlayan herkes onur belgesi alabilir:

Çözüm
Bu olay ne zaman geldi ? Biz 19 gün devamsızlıkla takdir , teşekkür alıyorduk yeni bir şey mi acaba

5.5 özürsüz devamsızlığın 0.5 gününü özürlüye aktarın, takdir ya da teşekkür alabilirsiniz puanınız yeterse.

Değil, alabilirsiniz.
Yardımcı olabildiysem de bu yorumumu çözüm olarak rapor etmeniz memnun eder

Bana da verecek sınıf hocam. Ben müdüre durumu anlattım, 6.5 gün olan devamsızlığımı 4.5 güne indirdi. Ne olur olmaz sen de konuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…