Onur Belgesi Nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okul takımı olarak Basketbol takımı mı?

Lise hayatım boyunca hiç alamadığım belgedir. Okulu ekmeyen ve hocaların gözüne girmeyi başarıp hiç olay çıkartmayan arkadaşlara verilir ( nasıl başardıklarını bilmiyorum ).

Sınıf öğretmenleri tarafından örnek davranışları olan öğrencilere verilir. Notlarla ve devamsızlıkla bir ilgisi yoktur. Çoğu zaman okulda bir etkinliğe katılan(basketbol ve futbol turnuvası, şarkı yarışması vb.) öğrencilere verilir. Bana göre aşırı gereksizdir.

Sırf Onur Belgesi alabilmek için Lise zamanında en yakın arkadaşımı kaybettim. Olumsuz tavırları, bizlere karşı sergilediği kötü davranışları, öğretmenlere karşı kendini sevdirme çabaları sonucunda bu belgeyi almıştı. Fakat arkadaş olarak bizleri kaybetmişti. Biz de ona hediye olarak yazıcıdan 20 adet Onur Belgesi çıkartıp vermiştik. Bir daha da muhattap olanı görmedim.

Onur belgesi örnek davranışlardan dolayı veriliyor genelde. Bazı okullarda devamsızlık yapmayan öğrencilere veriyorlar. Örnek davranışlar için ödüllendirme diyeyim.

Okulun basketbol, voleybol, hentbol, oryantring vs. takımında yer alıyorsan ve takımda il derecesi yaptıysanız Onur Belgesi alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onur belgesini okulda seçilen bazı onur üyeleri kendi aralarında belirliyorlar. Onur belgesini açıkçası 3-4 senedir o kadar düzgün hareketlerime rağmen daha alamadım. Bakalım ne zaman alacağım...

Okulun basketbol, voleybol, hentbol, oryantring vs. takımında yer alıyorsan ve takımda il derecesi yaptıysanız Onur Belgesi alabilirsiniz.
Spor ile Onur Belgesi alamıyorsun. Yoksa bizim sınıftaki 5 kişi daha onur belgesi alacak olanların listesinde olurdu.

Al kardeşim. Aldım geldim. Adana ili birinciliği bizde.

Oryantring il birinciliği...[ADANA]

1459319_836078296449821_1851143087161273543_n.jpg
WIN_20150123_103751 (5).JPG
WIN_20150123_103752.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı