Op MC'li manhwa/manhua önerisi

A Returner's Magic Should Be Special*
FFF-Class Trashero*
How to Live as a Villain
I Get Stronger the More I Eat
Lout of Count's Family
Tower of God**
Nano Machine
Omniscient Reader*
Return of the Mad Demon*
The Archmage Returns After 4000 Years
The Lazy Lord Masters the Sword
The Second Coming of Gluttony

Bu saydıklarımın hepsinde OP MC, isekai - fantastik benzeri bir hikaye mevcut ve hepsi de gayet kalitelidir fakat (*) ile işaretlediklerim aralarından en beğendiklerim iken (**) olan Tower Of God ise birazcık uzun, 574 chapter şu anda ve devam etmekte, fakat kendisi en sevdiğim webtoon ve favori serilerimdendir. Uzun olsa bile kesinlikle öneririm.

A Returner's Magic Should Be Special*
FFF-Class Trashero*
How to Live as a Villain
I Get Stronger the More I Eat
Lout of Count's Family
Tower of God**
Nano Machine
Omniscient Reader*
Return of the Mad Demon*
The Archmage Returns After 4000 Years
The Lazy Lord Masters the Sword
The Second Coming of Gluttony

Bu saydıklarımın hepsinde OP MC, isekai - fantastik benzeri bir hikaye mevcut ve hepsi de gayet kalitelidir fakat (*) ile işaretlediklerim aralarından en beğendiklerim iken (**) olan Tower Of God ise birazcık uzun, 574 chapter şu anda ve devam etmekte, fakat kendisi en sevdiğim webtoon ve favori serilerimdendir. Uzun olsa bile kesinlikle öneririm.
Şu tog'u görünce delleniyorum. Böyle bir MC görmedim ben la Kemal'im yapmaz gibi Rachel'im yapmaz diye geziyor. İleride Khun sayesinde düzeliyor ama o düzelene kadar ben kanser oldum.

Ha bu arada senin için de sıkıntı olmazsa ve hesabın varsa myanimelist hesabını atabilir misin?

Şu tog'u görünce delleniyorum. Böyle bir MC görmedim ben la Kemal'im yapmaz gibi Rachel'im yapmaz diye geziyor. İleride Khun sayesinde düzeliyor ama o düzelene kadar ben kanser oldum.

Hocam :D:D:D.
İlk 250 - 300 chapter biraz öyle diye hatırlıyorum fakat 300'lerden sonra görmüyorduk çok fazla (keşke hiç görmesek) diye hatırlıyorum. Zaten TOG 300 - 450 arası gerçekten muhteşemdi. Günceldeyim ve hala chapter'lardır reçel görmüyoruz. Ama şaka bi' yana, rachel biraz sinir bozucu olsa da geri kalan neredeyse her şeyi çok iyi bir seri bana kalırsa.

Ha bu arada senin için de sıkıntı olmazsa ve hesabın varsa myanimelist hesabını atabilir misin?

Hocam :D:D:D.
İlk 250 - 300 chapter biraz öyle diye hatırlıyorum fakat 300'lerden sonra görmüyorduk çok fazla (keşke hiç görmesek) diye hatırlıyorum. Zaten TOG 300 - 450 arası gerçekten muhteşemdi. Günceldeyim ve hala chapter'lardır reçel görmüyoruz. Ama şaka bi' yana, rachel biraz sinir bozucu olsa da geri kalan neredeyse her şeyi çok iyi bir seri bana kalırsa.

Zevklerimiz aynı da puanlama sistemimiz farklı

Myanimelist varmı hocam bende bakayım.
Animeye izlemeye geçen sene yazda, manhwa okumaya 4 5 ay önce başladım. Dediğim gibi benim manhwa puanlamam farklı. Birçok manhwa'nın puanı -bana göre- hak ettiğinden daha düşük olduğu için, en çok okumak istediklerime yüksek puan verdim. Mesela x serisini okudum diyelim. X'in genel anlamda puanı 7.8 dir ve benim çok hoşuma gittiği için hemen okumak istiyorumdur o zaman eksikliklerine/saçmalıklarına bakmadan 10 veriyorum. Ama anime/manga puanlamam oyle değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı