Opel Astra 1.3 CDTI Dizel Otomatik Alınır mı?

@FurkanEmir41 2 adet değişen var. Dışı bakımlı duruyor ama o araç genel olarak aile arabası. Aracı satarken sıkıntı çekebilirsiniz. Kullanırken bi aksilik çıkmaz değişenden dolayı ama satarken istediğiniz fiyata satamayabilirsiniz. Aracı alırken sadece dış güzelliğe bakmamakda fayda var. Satışını düşünerek alınmalı. Tabi tercih sizin :)

Hocam biz arabayı satmak için almayacağız ve aile arabası işte ne güzel :)
''Satmak için alınmalı'' alım satım için değilde acil paraya ihtiyaç olduğunda aracın kolay satılması lazım anlamında demiştim. Olduki paraya ihtiyacınız oldu veya yeni ev buldunuz yeni ev için arabayı belli bir süre içinde satmanız gerekti gibi olaylar olabilir. Ve bu olaylar da oluyor. Bu yüzden önemli gerçekten. Arabadan anlayan tanıdığın varsa oda benim dediklerimi diyecektir. Araba aile arabasından kastım bunu alacak adam zevk için almaz. Yani aracı uzun vadeli kullanmak için alır. O yüzden expertize felan dikkat edecektir. Değişen parçanın olması da alım satımlarda alıcıyı caydırıcı ve satıcıyı fiyatı düşürmeye neden oluyor. Eğer bir BMW olsaydı keyif arabası diye pek önemsenmezdi boyalı veya değişen parça. Büyük kazası yoksa genelde satılır. Ama aile arabası olunca bunlara çok dikkat edilir.

Hocam ayıptır söylemesi maddi durumumuz iyidir kenarda köşede paramız olmasa niye araba yükseltelimki zaten ? Arabayı biz uzun süre kullanmak için istiyoruz zaten , aldığımız Getz 93.000 Km idi 5 sene önce , şu anda 111.000 Km'de düşünün arabayı bu kadar az kullanıyoruz ama babam emekli olacak ve gideceği yer köy tipi bir yer olduğu için arabaya ihtiyacı var dizel otomatik ve 37.000 Tl civarında bir araç öneriniz varsa beklerim , yardımlarınız için teşekkürler.

Hocam ayıptır söylemesi maddi durumumuz iyidir kenarda köşede paramız olmasa niye araba yükseltelimki zaten ? Arabayı biz uzun süre kullanmak için istiyoruz zaten , aldığımız Getz 93.000 Km idi 5 sene önce , şu anda 111.000 Km'de düşünün arabayı bu kadar az kullanıyoruz ama babam emekli olacak ve gideceği yer köy tipi bir yer olduğu için arabaya ihtiyacı var dizel otomatik ve 37.000 Tl civarında bir araç öneriniz varsa beklerim , yardımlarınız için teşekkürler.
Hocam gene anlatamadım ben :) Eğer önemli değil derseniz değişeni boyası bakımları yapıldıysa almanızda bir engel yok. Ama benim dediğime alım satımlarda dikkat ediliyor. Sizin için önemi yoksa dediklerimin tabii ki alınır. Dış görünüşü de güzel biraz makyajlı :) 40 bin tl nin üzerine çıkılsaydı tam aile arabası olan passat alınabilirdi ama hackback istiyorsunuz. Aklımda bikaç araç var.
Bu araç hoşuma gitti. Boyası ve değişeni var fakat ''sizin için önemli değil'' sayarsak.
Ford Focus 1.6 TDCi Titanium 2009 Model 38.750 TL Galeriden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 319988508
Alternatif olarak bunu da düşünebilirsiniz.
Ford Focus 1.6 Ti-VCT Titanium 2009 Model 38.900 TL Galeriden satılık ikinci el Mavi renk - 319947419
Şuna da bi bakın derim :)
Ford Fiesta 1.4 Titanium 2011 Model 37.000 TL Galeriden satılık ikinci el Kırmızı renk - 320893694
Detaylı incelemedim ama bu modeller olabilir. Detaylı bakılınca biraz daha ucuza biraz daha temiz araç bulunabilir.

Ben sizi gayet anlıyorum merak etmeyin , araba iyimi kötümü onu soruyoruz ev alınır bilmem ne deniyor araba diyorum iyimi kötümü soru bu ?

Dizel otomatik istiyorum dedim hala LPG'li , manuel , benzinli araç öneriyorsunuz anlamadım gitti.

Ben sizi gayet anlıyorum merak etmeyin , araba iyimi kötümü onu soruyoruz ev alınır bilmem ne deniyor araba diyorum iyimi kötümü soru bu ?
Dizel otomatik istediğiniz yeri okumadım kusura bakma. Tamam kardeşim uğraşmaya değmessin. İstediğini al. Araç güzel alınabilir yalnız satarken sıkıntı çıkacak o kadar söyleyeyim.

Satmak için almıyorum anladınmı ? Babam kullanacak bu kadar basit , adamcağız ömrü yettiği kadar kullanacak sen hala satmakta zorlanırsın diyorsun.

Satmak için almıyorum anladınmı ? Babam kullanacak bu kadar basit , adamcağız ömrü yettiği kadar kullanacak sen hala satmakta zorlanırsın diyorsun.
Yardımcı olmaya çalışıyorum. Ben çok uzun süredir alım satım işleriyle ilgileniyorum. Git herhangi bi bu işlerle uğraşana aynısını diyecektir sana o kadar söyleyim. Aracı dış görünüşü güzel. Alırsanız hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı