OpenCore ile SATA SSD'ye kurulum yapmak

Link şu an aktif indirebilirsin.
İki tane Sandisk Ultra Flair USB 3 bir tane de Sandisk Ultra Glide USB 3 belleğim var. Hepsiyle deneyeceğim. Hazır siz de aktifken sorayım elimde Atheros QCWB335 Wi-Fİ kartı var. Catalina ile çalışır mı? Intel Wi-Fİ 6'yı bırakmak attan inmek olacak ama olsun :D

İki tane Sandisk Ultra Flair USB 3 bir tane de Sandisk Ultra Glide USB 3 belleğim var. Hepsiyle deneyeceğim. Hazır siz de aktifken sorayım elimde Atheros QCWB335 Wi-Fİ kartı var. Catalina ile çalışır mı? Intel Wi-Fİ 6'yı bırakmak attan inmek olacak ama olsun :D
Yüksek ihtimalle Wi-Fi 6 çalışacaktır. Diğeri hakkında bilgim yok, bakmak lazım. Bu arada neden Big Sur yerine Catalina tercih ettiniz ?

Yüksek ihtimalle Wi-Fi 6 çalışacaktır. Diğeri hakkında bilgim yok, bakmak lazım. Bu arada neden Big Sur yerine Catalina tercih ettiniz ?
Daha önce MacOS kullanmıştım. Big Sur'a güncellemeyle geçerim Catalina ile tekrardan alışayım dedim. O config ile USB hatası almıştık şimdi başka bir hata verdi :/
1631050017749.png

Dilerseniz USB’deki EFI yedegini aldiktan sonra bunu test edebilirsiniz:
@tristessehivernale Hocam EFI için çok teşekkürler sanırım mutlu sona çok yakınım. Ancak yine hata verdi:
WhatsApp Image 2021-09-08 at 20.50.20.jpegresim_2021-09-08_205411.png
Ayrıca OpenCore Ekranı şöyle oluyor :
resim_2021-09-08_205451.png
Kullandığım imaj @Yiğit Gençer 'in Catalina imajı. Verdiğiniz EFI ile bu şekilde oldu. 240GB SSD'mi APFS olarak biçimlendirdim ancak Windows'da içini göremiyorum. İçindeki Hata kaydını alabilirsem ekleyeceğim.
Hata dosyası: Installer Log 8-Sep-2021

Yeni konular

Geri
Yukarı