OpenCore ile SATA SSD'ye kurulum yapmak

BIOS ayarlarinizi varsayilana getirip sadece Secure Boot’u kapatip ve UEFI’ye alip test eder misiniz? Eger bootta takilirsaniz belirtin. Ayrica Big Sur da deneyebilirsiniz arkadasin birden fazla belirttigi gibi lakin surumden ziyade EFI ile alakali bir durum.
Hocam ben farklı bir forumdan EFI ve Big Sur imajı alarak kurulumu gerçekleştirdim. Forum yönlendirmesi yapmamak adına burada yazamıyorum.

Hocam ben farklı bir forumdan EFI ve Big Sur imajı alarak kurulumu gerçekleştirdim. Forum yönlendirmesi yapmamak adına burada yazamıyorum.
Zamanında verdiğim EFI ile Big Sur denesen yüksek ihtimalle çoğu sorunun çözülmüş olurdu. Ayrıca 2 forumda da başarılı kurulum ve yardım konuları açabilirsin. Burada çözüm bulursan orayı bilgilendirir. Orada çözüm bulursan burayı bilgilendirirsin. Zaten burada önemli olan sorunun çözülmesi ve bilgi paylaşımı. Bende çoğu EFI ve yamayı oradan alıp sana sundum ama Catalina denediğini görmemişim o nedenle hep başarısız olduk.

Zamanında verdiğim EFI ile Big Sur denesen yüksek ihtimalle çoğu sorunun çözülmüş olurdu. Ayrıca 2 forumda da başarılı kurulum ve yardım konuları açabilirsin. Burada çözüm bulursan orayı bilgilendirir. Orada çözüm bulursan burayı bilgilendirirsin. Zaten burada önemli olan sorunun çözülmesi ve bilgi paylaşımı. Bende çoğu EFI ve yamayı oradan alıp sana sundum ama Catalina denediğini görmemişim o nedenle hep başarısız olduk.
Burada da tabii ki başarılı kurulum paylaşmak isterim. İmajı o forumdan aldığım için yönlendirme yapmak istemiyorum. Bu forumdaki Big Sur imajı linki çalışmıyor. Raporladım. Pazar günü yenilenecekmiş. İmaj linki yenilendiğinde bu forumda da paylaşımını elbette yaparım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı