Opera güvenli değil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de her zaman güzel bir şekilde tartışmaya hazırım. Fakat konunun dışına çıklıp işin içine başka şeyler katılınca huzurlu bir ortam olmuyor. Konunun tamamını okunmadan ezbere iş yapılıyor.

Son bir sorum var konu dışına çıkacağım ama sizin yorumunuzu merak ettim. Çin'li marka telefon kullanmakta sakıncalı mıdır? Cevabınızdan sonra konuyu kitleyelim. Tabi nasıl kitlenir bilmiyorum ben.

Son bir sorum var konu dışına çıkacağım ama sizin yorumunuzu merak ettim. Çin'li marka telefon kullanmakta sakıncalı mıdır?
Fiyat bakımından uygun oluyorlar. Fakat hem donanımı hem de yazılımı orada eklendiği için bu durumu satın alacak kişiye bırakıyorum. iPhone veya Samsung gibi daha iyi alternatifleri varsa Çinli şirketler tarafından geliştirilen telefonları tercih etmezdim. Fazla da bir şey söyemeyeyim. Yoksa bir anda Çin düşmanı olarak ilan ediliyorum.
Tabi nasıl kitlenir bilmiyorum ben.
Bu konudaki herhangi bir göndinin sol altında bulunan Rapor kısmnıa "Konu, kendi isteğimce kilitlenebilir." yazarak moderatörlerin kilitlemesini sağlayabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı