Opera güvenli değil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tarayıcılarla ilgili konuda daima oluyorsunuz. Oradan görüyordum sizi.
Direkt olarak bildiğim bir konu görünce hemen mesaj yazasım geliyor. Özellikle internet araçları kısmında.
Bu konuyu açmam da payınız var. Sizin yorumlarınızda önermediğinizi gördüm.
Evet hatırlıyorum. Tarayıcı önerisi istemiştiniz galiba. Çünkü orada da Opera ile ilgili olumlu yorumlar yazmıyordum.
Birkaç zamandır kullanıyordum Opera'yı ama gizlilik güvenlik ile ilgili hiçbir şey yoktu aklımda.
Güzel bir farkındalık oluşturabildiysek ne mutlu bize. Bu konuda birden çok kişi tarayıcısını değiştirme yolunda gitti. İlerleme katettiğimiz görülüyor.

Direkt olarak bildiğim bir konu görünce hemen mesaj yazasım geliyor. Özellikle internet araçları kısmında.

Evet hatırlıyorum. Tarayıcı önerisi istemiştiniz galiba. Çünkü orada da Opera ile ilgili olumlu yorumlar yazmıyordum.

Güzel bir farkındalık oluşturabildiysek ne mutlu bize. Bu konuda birden çok kişi tarayıcısını değiştirme yolunda gitti. İlerleme katettiğimiz görülüyor.

Öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim. Mozilla'ya Google hesabımı bağlayıp kullanabiliyorumdur umarım. Biraz denerim o da olmazsa Chrome'a dönmeyi düşünüyorum.Ağustos ayında güncellemeyle içine gömük olan adblock ekleyecekmiş galiba diğer tarayıcılar gibi.

Öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim. Mozilla'ya Google hesabımı bağlayıp kullanabiliyorumdur umarım.
Rica ederim. Tam olarak Google hesabınızı Mozilla'da kullanmak derken neyi kastettiniz?
Biraz denerim o da olmazsa Chrome'a dönmeyi düşünüyorum. Ağustos ayında güncellemeyle içine gömük olan adblock ekleyecekmiş galiba diğer tarayıcılar gibi.
Bence piyasada daha fazla tarayıcı varken neden Chrome'a döndüğünüzü sorgulamanızı istiyorum. Tam olarak hangi kaynakta böyle bir haber var?

Rica ederim. Tam olarak Google hesabınızı Mozilla'da kullanmak derken neyi kastettiniz?

Bence piyasada daha fazla tarayıcı varken neden Chrome'a döndüğünüzü sorgulamanızı istiyorum. Tam olarak hangi kaynakta böyle bir haber var?

Google hesabıyla giriş yapıp senkronize açılıyor mu anlamında.Yer imlerimi aktarmak için.

En stabilide Google Chrome gibi geliyor.RAM kullanımıda ortalama artık.

Google hesabıyla giriş yapıp senkronize açılıyor mu anlamında.Yer imlerimi aktarmak için.
Sadece Firefox hesabınız varsa Mozilla Firefox tarayıcısında yer imlerinizi ve parolalarınızı aktarabiliyorsunuz. İsterseniz Firefox hesabı oluşturabilirsiniz.
En stabilide Google Chrome gibi geliyor.RAM kullanımıda ortalama artık.
Artık sade bir şekilde hizmet veremeyeceklerini anlamışlar. Microsoft Edge'deki gibi izleyici engellemesi ve reklam engelleyici ile gelen tarayıcılardaki reklam engelleme özelliğini kıskanmış demek ki.

Sadece Firefox hesabınız varsa Mozilla Firefox tarayıcısında yer imlerinizi ve parolalarınızı aktarabiliyorsunuz. İsterseniz Firefox hesabı oluşturabilirsiniz.

Artık sade bir şekilde hizmet veremeyeceklerini anlamışlar. Microsoft Edge'deki gibi izleyici engellemesi ve reklam engelleyici ile gelen tarayıcılardaki reklam engelleme özelliğini kıskanmış demek ki.

Normalde Chrome kullanıyordum. PC'de memnundum açıkçası. Ama mobilde aşırı sıradan kalıyordu. O yüzden alternatif arama yoluna gitmiştim.

Evet güvenli. Hatta daha kullanışlı sayılır çoğu tarayıcıya göre.
Bu konu içerisinde ne kadar güvenli olup olmadığını konuştuk. Bundan dolayı bazı üyeler tarayıcı değiştirme fikrini seçtiler. Daha kullanışlı olan özellikleri (sosyal medya eklentileri, izleyici engellemesi ve kripto cüzdan) Norveç'te iken değil de Çin'e satıldıktan sonra tarayıcıya eklendi. 2016 yılında iken Opera şu andaki gibi değildi.

• Beğen
İfadeler: acv
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı