Çözüldü Opera GX Adblocker YouTube'da Çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kruvasan

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Merhaba,
Yaklaşık 2 aydır Opera GX kullanıyorum. Adblockerı her zaman çok iyi çalışıyordu sadece bazen video başlarında beyaz ekranın üzerine reklamı geç butonu oluyordu fakat bunların dışında bir sorun yoktu. Bu sabah Opera'ya yeni güncelleme geldiğini gördüm ve güncelledim, Güncelledikten sonra adblocker ayarlarda açık olmasına rağmen sanırım sadece YouTube'da reklam çıkıyor. İnternetten çözüm aradım fakat bir çözüm bulamadım, Opera'nın kendi mailiyle iletişime geçtim ancak yardım daha fazla bilgi vermelisiniz gibi bir yanıt verdiler her şeyi atmama rağmen. Dediğim gibi Opera GX'in adblockerı YouTube'da çalışmıyor ve ne kadar silip yüklesem de tam silemediğimden midir bilmiyorum, her açışımda Opera tamamen silinmemiyor sanırım çünkü hem WhatsApp Web'im hala açık oluyor hem de özelleştirmelerim duruyor. Bu adblocker problemini nasıl çözebileceğimi söylerseniz ya da Opera GX'i nasıl tamamen silip yükleyebileceğimi söylerseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Opera'nın entegre engelleyicisini devre dışı bırakıp bu eklentiyle devam edin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı