Opera GX balondur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@tuğrahan sezer Sadece uBlock Origin yeterli AdGuard'ı kaldırıp, Opera GX reklam ve izleyici ayarlarını kapatmanızı öneririm. Opera tarayıcısı ile gelen ham filtreler, bazı sitelerde reklam engelleyici kapatın uyarısı veriyor.
opera://settings

Eki Görüntüle 805144

Zaten uBlock Origin içinde faydalı AdGuard fitlreleri var. AdGuard uzantı olarak yüksek kaynak tüketiyor. O yüzden tavsiye etmiyorum.
Ayrıca bağlantıda normal Opera için ayar ve uzantı önerisi yapmıştım. Zaten birbirleri ile aynı ayarlara sahipler, bir göz atmanı öneririm.
Birden fazla aynı işleve sahip uzantılar, birbirlerinin iyi çalışan şeylerini bozabiliyor. Şu an da kaynak tüketimi, reklam engelleme konusunda en iyisi uBlock Origin.

Bu tarz tartışma konularına katılmayı pek sevmiyorum. İlk sayfaya göz atıp, çıkacaktım. Hatalı bir şey görünce, tavsiye veriyim dedim.

İlginiz için teşekkür ederim. Reklamlardan nefret ettiğim için ne var ne yok yükledim işte. Birazdan ayarlarım.

GX balondur diye konu açıp görüşünü belirtenlere kızgın atmak... Bruh Moment.

Bu arada kızgın atmadım ? Milletin kışkırtılması doğru mu sizce :D? Eğer doğruysa, boş insanlar ile tartışmaya girmişim. Sizlere iyi akşamlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı