Opera GX balondur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Verilerinizin çalınması sadece kredi kartı olarak değildir ki. Sizin hangi siteye girdiğiniz bile bir veridir. Nereden biliyorsunuz çalışmadığını?

Güvensizlik oluşturan hiçbir şey yaşamadım.

Nereden başlasam, o övdüğünüz RGB'den mi?
RGB bile değil, Chroma yoksa çift renk oluyor sadece. Vivaldi üzerinde de Chroma bütünlenişi var.

Reklam engelleyici. YouTube'da çalışmıyor. Ek olarak VPN'de çöp. İçinden önemli verileriniz geçiyor ve bu VPN kimindir, neyindir bilinmiyor. Ek olarak aşırı yavaş.

Hantallığı mı desem?
Vivaldi aynı sayfayı 27 saniyede açarken, Opera GX sistemimde 38 saniyede açtı. 11 saniye fark ve ikisi de Blink motorunu kullanıyor üstüne.

RGB'sini şu ana kadar hiç övmedim. Sadece özelleştirmesi güzel, Google'da da olan bir şey.

Reklam engelleyici kullanmıyorum, hiçbir şekilde.

VPN'i kullanmamı gerektirecek bir durum yok.

Fanboylukla alakası yok. Bir tarayıcıya fanboy olmak zaten saçma. Ya da hater.

Opera fan boylarına bunu atıp gidiyorum. Bana cahil diyenlerin bunu okumaya İngilizcesi yetecek mi acaba merak konusu.
Acaba bir siteyi Rusça'dan çevirmek istesem "Rusça bilemeyecek kadar cahil misin?" diyebilecek misin bakalım.

Bence her tarayıcı güzel. Opera kullanıyordum 2 gün önce. Chorome geçtim pek bir fark yok. Twitter Opera'da daha hızlı sadece o kadar. Fanboy veya hater olmayarak hepsini kullanmak en iyisi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı