Çözüldü Opera GX eklentiler açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

urn4ga

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: MSI B450-M-A PRO MAX, CPU: AMD Ryzen 3 3200G, GPU: MSI GTX 1650 LP OC 4GB, RAM: HyperX Fury Black 8x2GB 3600MHZ RGB, PSU: Corsair TX650M Kasa: Everest Crystal, Termal Macun: Arctic MX-4
Meslek
Öğrenci, yarı zamanlı grafiker ve developer
Her yeni bir sayfaya girdiğimde bu oluyor. Nasıl kurtulabilirim?

1711144023694.png

Çözüm
Opera güncel değilse bir güncellemeyi dene. Onun haricinde izin ve eklenti ile ilgili ayarları bir kurcala.

Bu arada Opera ve Opera türevlerini kullanmak yerine Brave, Firefox gibi alternatiflere de yönelebilirsin.

Opera'dan vazgeçmeyi düşündüm fakat flagslere kadar çok fazla ayarım vs var. Uğraşmak istemiyorum. İyi de olur aslında daha hafif bir tarayıcı ama aktarımla uğraşamam.

Bu arada sağ üstteki eklenti menüsünde eklentilerin altında her zaman sor seçili duruyordu. Her zaman aktif yapınca düzeldi. Konu kilit.
Her yeni bir sayfaya girdiğimde bu oluyor. Nasıl kurtulabilirim?

Eki Görüntüle 2147841

Opera güncel değilse bir güncellemeyi dene. Onun haricinde izin ve eklenti ile ilgili ayarları bir kurcala.

Bu arada Opera ve Opera türevlerini kullanmak yerine Brave, Firefox gibi alternatiflere de yönelebilirsin.

Opera'dan vazgeçmeyi düşündüm fakat flagslere kadar çok fazla ayarım vs var. Uğraşmak istemiyorum. İyi de olur aslında daha hafif bir tarayıcı ama aktarımla uğraşamam.

Bu arada sağ üstteki eklenti menüsünde eklentilerin altında her zaman sor seçili duruyordu. Her zaman aktif yapınca düzeldi. Konu kilit.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı