Opera GX vs Chrome

al1han_7

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Benim arkadaslarımın hepsi Opera kullanıyor, ben yıllardır Chrome kullanıyorum. Arkadaslarıma neden Opera? Diye sorduğumda daha hızlı, daha iyi gibi şeyler söylüyorlar. Sizce Chrome'dan devam etmeli miyim? Yoksa Opera GX yüklemeli miyim?

Opera GX çok hantal diye Chrome kullanıyordum. Yeni bilgisayarla Opera GX’e geçtim. Alışınca daha iyi oluyor. Yandan açılan Discord çok kullanışlı. Daktilo sesi, görünümde ayrıca güzel bir hava katıyor.

Benim arkadaslarımın hepsi Opera kullanıyor, ben yıllardır Chrome kullanıyorum. Arkadaslarıma neden Opera? Diye sorduğumda daha hızlı, daha iyi gibi şeyler söylüyorlar. Sizce Chrome'dan devam etmeli miyim? Yoksa Opera GX yüklemeli miyim?

Ayıptır söylemesi ama arkadaşların hiçbir şey bilmiyorlarmış. İkisi de verilerini çok güzel çalıyor önerim Brave veya Firefox olur.

Opera GX değil de düz Opera olan Opera One öneriyorum. RAM kullanımı konusunda Edge ile yarışacak kapasitede ve arayüzü de oldukça güzel. Güvenlik işini az daha çözerlerse piyasada çok iyi yerlere gelebilirler.

Geri
Yukarı