Opera GX vs Firefox

Enez45

Femtopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 Home
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ben bir Firefox kullanıcısıyım. Ama Opera GX güzel gözüküyordu. Bir bakayım dedim, hemen görev çubuğuna kendisini ekledi. Bir şey olmaz deyip girdim. Çok karmaşık ve renkler bazen gözükmüyor. Hem Opera GX kendini hep üstün tutuyor. Mesela ünlü kanallara sponsor oluyor, o kanallarda Edge, Google, Firefox gibi tarayıcıları kötülüyor. Buna sinirim bozuldu. Hem yeni fark ettim kendisini hem varsayılan tarayıcı yapmış hem de başlangıca sabitlemiş, benim buna bir iznim yok. Silmek için Denetim Masası'na girdim sil dedim ve sildim. Bence Firefox daha iyi ama sizin fikirlerinizi alayım :)

Opera GX kullandım çok uzun süre. Firefox'a geçtim bunu da çok uzun zamandır kullanıyorum. İkisini de seviyorum fakat Opera veri konusunda kıllandırmıştı biraz.

Firefox'u artık daha çok seviyorum fakat GX'in görsellik açısından daha iyi olduğu bariz. Firefox'un sade tasarımı ise kullandıkça daha çok hoşuma gitmeye başladı Opera'ya kıyasla.

Son düzenleme:
Bende Opera GX indireceğim ama üşendiğim için indiremedim birazdan belki indiririm, bence Opera GX Firefox'dan daha hoş teması var, sizin yerinizde olsaydım tekrar Opera GX kullanırdım.

Merhaba, ben bir Firefox kullanıcısıyım. Ama Opera GX güzel gözüküyordu. Bir bakayım dedim, hemen görev çubuğuna kendisini ekledi. Bir şey olmaz deyip girdim. Çok karmaşık ve renkler bazen gözükmüyor. Hem Opera GX kendini hep üstün tutuyor. Mesela ünlü kanallara sponsor oluyor, o kanallarda Edge, Google, Firefox gibi tarayıcıları kötülüyor. Buna sinirim bozuldu. Hem yeni fark ettim kendisini hem varsayılan tarayıcı yapmış hem de başlangıca sabitlemiş, benim buna bir iznim yok. Silmek için Denetim Masası'na girdim sil dedim ve sildim. Bence Firefox daha iyi ama sizin fikirlerinizi alayım :)

Firefox'u daha çok seviyorum fakat çok fazla hatası var ayrıca birçok kullanım özelliğini sınırlıyor.

Ben de normal Opera kullanıyorum. GX' i deneyeyim dedim gözümü yordu diye tekrar normal Operaya geçtim.
kendisini hem varsayılan tarayıcı yapmış hem de başlangıca sabitlemiş, benim buna bir iznim yok.
Bunları indirirken soruyor, sen izin vermişsin. Zaten ayarlarından da iptal edebiliyorsun.

Ben de normal Opera kullanıyorum. GX' i deneyeyim dedim gözümü yordu diye tekrar normal Operaya geçtim.

Bunları indirirken soruyor, sen izin vermişsin. Zaten ayarlarından da iptal edebiliyorsun.
Hiç Görmemiştim Bir Dahakinde Dikkat Ederim

Geri
Yukarı