Opera neden önerilmiyor?

Sadece sistem kullanmasından. Veri sattığı yüzünden diyen varsa veri satmayan firma gösterin onu kullanalım. AdGuard VPN ve benzeri özelliklerle diğer tarayıcılara göre kat ve kat daha iyi bence.

Ben Chrome çıktığında orta okuldaydım, üniversite bitti yıllar geçti hala severek kullanırım. Opera Mozilla ve diğerlerini hem mobilde hem PC'de denedim ama bana hitap etmiyorlar biraz muhafazakar kaldım o konuda galiba.

Opera güven vermiyor. Bazen bir şey indirirken yanında geliyor vb. bu yüzden en iyisi Edge bence. Hem stabil, hem hızlı. Ayrıca Microsoft birçok yenilik getiriyor, arama yaptıkça puan kazanıyorsun ve puanlarla istediğin ödülü alıyorsun. Çekilişlere de katılabiliyorsun surfacepro 8 çekilişine katıldım bakalım. Çıkma ihtimali düşük ama çıkarsa harikulade olur. Eki Görüntüle 1557142

Çekiliş için mi tarayıcı kullanıyorsunuz cidden? Bir şey indirirken yanında geliyor diyorsunuz ama Edge'in de ondan aşağı kalır yanı yok ki. Format atıyorum Edge kurulu geliyor. Sürekli Edge kullanmaya zorluyorlar. Ben kullanmak istemiyorum siliyorum hala kalıntıları duruyor sistemim de.

• Bilgilerimizi yurt dışına aktarıp satıyorlar.
• Aşırı gereksiz eklemeleri var.
• Reklam engelleyici ve VPN düzenli çalışmıyor.
• Yalan dolan haber sitelerini keşfet kısmına koyuyorlar.

Edge ve Brave önerebilirim.

Dostum bu satma olaylarına fazla takılmayın. Bunu hepsi yapıyor merak etme. Kullandığın Microsoft işletim sistemi bile satıyor izliyor seni emin ol. VPN çok önemli ise senin için simple dnscrypt programını kullan. Sınırsız. Ha çok mu beğenmedin. DNS ayarlarına gir 1.1.1.1 - 1.0.0.1 yaz istediğin siteye girersin. VPN çalışmıyor diye koca tarayıcı çöpe mi atılır :) haber okumak istiyorsan bir ton haber sitesi var yer imlerine ekler takip edersin zor değil.

Çekiliş için mi tarayıcı kullanıyorsunuz cidden? Bir şey indirirken yanında geliyor diyorsunuz ama Edge'in de ondan aşağı kalır yanı yok ki. Format atıyorum Edge kurulu geliyor. Sürekli Edge kullanmaya zorluyorlar. Ben kullanmak istemiyorum siliyorum hala kalıntıları duruyor sistemim de.

Dostum bu satma olaylarına fazla takılmayın. Bunu hepsi yapıyor merak etme. Kullandığın Microsoft işletim sistemi bile satıyor izliyor seni emin ol. VPN çok önemli ise senin için simple dnscrypt programını kullan. Sınırsız. Ha çok mu beğenmedin. DNS ayarlarına gir 1.1.1.1 - 1.0.0.1 yaz istediğin siteye girersin. VPN çalışmıyor diye koca tarayıcı çöpe mi atılır :) haber okumak istiyorsan bir ton haber sitesi var yer imlerine ekler takip edersin zor değil.
2023'de AdBlockerlara bay bay dedikten sonra ayça_22'ler le başarılar diliyorum sana :d

Dostum Edge'yi Microsoft'un(Kullandığın işletim sisteminin geliştiricisi olan firma) geliştirdiğini bilmiyorsun sanırım. Adamlar doğal olarak kendi geliştirdikleri işletim sistemine kendi tarayıcılarını koyacaklardır. Edge'yi istemiyorsan git Mac Os işletim sistemli bir bilgisayar falan kullan. Ayrıca çekiliş için kullanmıyorum başka tarayıcı yükleme gereksinimi duymadım kendisi gayet yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı