Opera vs Chrome

uzmannejmi

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Bu iki tarayıcı hakkında bilgi edinmek istiyorum ona göre birini kullanacağım. Sizce güvenlik, performans konusunda hangisi daha başarılıdır. VPN kullanmıyorum.
Bir de Recep Bey hangi tarayıcı kullanıyor kendi kişisel olarak. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. @Recep Baltaş

Chrome:Standart bir tarayıcıdır.
Firefox:Eklentileri ve temaları gayet hoş.
Vivaldi:Yüksek derecede özelleştirilebilir.
Opera:VPN haricinde çok bir özelliği yok.
Tor Browser:Çok güvenli bir tarayıcı ama siteleri yavaş yükler çünkü VPN kullanır.

Merhaba. Bu iki tarayıcı hakkında bilgi edinmek istiyorum ona göre birini kullanacağım. Sizce güvenlik, performans konusunda hangisi daha başarılıdır. VPN kullanmıyorum.
Bir de Recep bey hangi tarayıcı kullanıyor kendi kişisel olarak. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. @Recep Baltaş

VPN kullanmıyorsanız Opera kullanmak için tek sebebiniz reklam görmemek olabilir.

Onun dışında RAM miktarınız fazlaysa Chrome tercih edebilirsiniz.

Sizce güvenlik, performans konusunda hangisi daha başarılıdır. VPN kullanmıyorum.
Cevap belli, Chrome. En değerli 5 şirketten birinin yazılımıyla diğerini kıyaslamak olmaz.

RAM kullanımı konusunda bir takım yöntemlerle düşük gösterme/aldatmaca yapılabilir. Opera bunu yapıyor demiyorum, sadece belirtiyorum. Zaten performans demek sadece RAM kullanımı değil. Bunu da belirtmiş olalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı