Opera yüksek RAM kullanımı

• Konuyu başlatan swa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 896

swa

Decapat
Görev yöneticisinde Opera'nın bu kadar RAM yediğini gördüm. Sadece 2 sekme açık ama görev yöneticisinde 16 olarak gözüküyor. Bu durum normal mi?

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-14_224336.png
    resim_2021-01-14_224336.png
    52,4 KB · Görüntüleme: 124
Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığınız eklentiler, sayfalar, kullandığınız programların (League of Legend) gibi programların hile koruması, anti virüs koruması derken öyle artıyor. Opera önermem veri hırsızlığı yapıyor ve aynı şekilde çok RAM yiyor. Kendim Microsoft Edge'e geçtim çok daha iyi.

Kullandığınız eklentiler, sayfalar, kullandığınız programların (League of Legend) gibi programların hile koruması, anti virüs koruması derken öyle artıyor. Opera önermem veri hırsızlığı yapıyor ve aynı şekilde çok RAM yiyor. Kendim Microsoft Edge'e geçtim çok daha iyi.
Sana şöyle bişey dicem bir sürü şeyim chrome'da nasıl geçecem.

Nasıl hızlı mı? Ben de geçeyim.

Hocam Opera GX'e geçmenizi öneririm.

Kullandığınız eklentiler, sayfalar, kullandığınız programların (league of legend) gibi programların hile koruması, anti virüs koruması derken öyle artıyor. Opera önermem veri hırsızlığı yapıyor ve aynı şekilde çok RAM yiyor. Kendim Microsoft Edge'e geçtim çok daha iyi.

Veri hırsızlığı derken ne oluyor? Bende Vivaldi'ye geçeceğim gibi.

Geri
Yukarı