Operatörler "sorun bizde değil" dedi

Ekim ayında İstanbul'da deprem oldu ve tüm şebekeler 2 saate yakın kesildi. Üstelik Türk Telekom bir gün boyunca kendine gelemedi... Hem Mobil, hem sabit hat hem internet...

Şimdi basit bir Bayram trafiğinde bile kilitleniyor...

Adam olmazsınız. Tek amacı müşteriyi sömürüp, zerre yatırım yapmadan en fazla kâr oranını elde etmek olan firmalardan da tam olarak bu beklenirdi.

IMG-20200524-WA0007.jpg

En büyük sorun sizin amacınız ve varlığınız aslında.

Online görüşmelerde, derslerde takılmalardan ve laglardan geçilmiyor. Bİr de evde hayat var tagı eklemişler...

Telekomünikasyon firmalarından daha dolandırıcı ne var acaba? Bankalar desek onlar bile belli bir denetime sahip. Adamlar en yüksekten fatura kesiyor hizmete bakıyorsun çöp. Bayramda veya olağanüstü durumlarda ulaşım sağlamıyor olmalarının hiçbir haklı nedeni yok. Yıllarca yatıp hiçbir altyapıyı geliştirmediklerini biliyoruz. Bakmayın yeni yeni böyle olaylar oluyor da rezil oluyorlar 2 gün 3. gün aynı vandallığa devam.

Düşünün PC firmanız var müşteri geliyor peşin para ile PC alıyor, siz kurulum esnasında diyorsunuz ki anakart yok abi. Aynısı. Hatta PC firmasının telafisi var gider geç de olsa anakart alır. Ama geçen zamanın telafisi var mı ya? Sabah birine ulaşmakla akşam ulaşmak arasında hayati o kadar çok senaryo üretilebilir ki.

Tek gerçek var. Turkcell > diğer tüm operatörlerin toplamı. Turkcell'e inanmayı tercih ediyorum. En azından Vodafone'da olduğu gibi ses kesilmiyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum yine ses kesiliyor (2 farklı cihazda denendi) şaka gibi gerçekten.

Tek gerçek var. Turkcell > diğer tüm operatörlerin toplamı. Turkcell'e inanmayı tercih ediyorum.
Akit TV'ye dakikalarca reklam yayınlatan, Akit gazetesine her gün yarım sayfa reklam veren, Ensar vakfına sponsor olan Turkcell benim midemi bulandırıyor. Cumhuriyet bayramlarında yaptığı göz alıcı reklamlar da samimiyetsiz.

Akit TV'ye dakikalarca reklam yayınlatan, Akit gazetesine her gün yarım sayfa reklam veren, Ensar vakfına sponsor olan Turkcell benim midemi bulandırıyor. Cumhuriyet bayramlarında yaptığı göz alıcı reklamlar da samimiyetsiz.
Çekim kalitesinden bahsediyordum aslında ben. Bahsettiğiniz şeyler çok daha farklı konular. Birilerine yakın olmayan, bir şeyler olamıyor zaten.

Geri
Yukarı