Operatörler tarife bitiminden önce yeni tarifeye geçirmeye çalışıyor

• Konuyu başlatan DNA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 583
Uzun süre kullanmaya devam ettiğinizde o da zam yapıyor. Bunların hiçbirinin müşteriyi düşündüğü yok.
Çok haklısınız. Düzgün bir rakip çıksa iyi olurdu ama piyasa malum.

Ben bu tür çağrıları genelde engelliyorum. Ya da direkt açmıyorum. İstedikleri kadar arayıp dursunlar. Bunların hepsi sahtekar. Müşterinin yararına bir şey olsa bu kadar uğraşmaz bu dalavereciler.

Alternatif olarak telefonu açıp zamanlarını çalabilirsiniz. Aç telefonu, bırak konuşsun dursunlar. Olmadı kulak zarı tedavisi uygularsınız :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoda kendimi gördüm. Ben de engelliyorum normalde de Turk Telekom yeni başladı tacize, bir sonraki sefer yakalarsam açacağım. :D Az önce açtım ses gelmedi o yüzden pusu kurdum bekliyorum. :D

Numara devredeceğim de bu sene de ucuza devredilsin diye Türk Telekom'dan devam edebilirim belki, seneye asla... Faturasız 1 yıllık Turkcell tarifelerine dönesim var çok uyguna geliyordu en son baktığımda.

Türk Telekom'un çekmediği yerde Vodafone hiç çekmez diye düşünüyorum. Çeken bir yerde kullanılabilir gayet fiyat/performans.

Bizim evde TT cekmez iken Vodafone cekiyordu.

Uzun süre kullanmaya devam ettiğinizde o da zam yapıyor. Bunların hiçbirinin müşteriyi düşündüğü yok.

Zam oranlari daha uygun 150'ye 22 GB+sinirsiz wp+2000 dk 1000 SMS ve 3 ay bedava YT premium paketi onermisti yenilerken (110'a 3 GB kullanacaktim secmesem).

Bizim evde TT cekmez iken Vodafone cekiyordu.

Zam oranlari daha uygun 150'ye 22 GB+sinirsiz wp+2000 dk 1000 SMS ve 3 ay bedava YT premium paketi onermisti yenilerken (110'a 3 GB kullanacaktim secmesem).
Burada Vodafone kullanıp memnun olan görmedim. O yüzden pek sanmıyorum onu tercih edeceğimi. Paketleri çok aklımı çelmişti geçen sene o ayrı konu.

Olabilir, fakat yeni gelen kampanyaları çok daha mantıklı kalıyor her halükarda.

Son düzenleyen: Moderatör:
@DNA

Dinsizin hakkından imansız gelir demişler. Bunlara insan gibi davranmamak lazım. Yoksa tepenize çıkıyorlar. Size tavsiyem kesinlikle müsamaha göstermeyin.
Ben ev interneti konusunda da bu konuda da kafalarını şişiriyorum. Hele hele ev interneti konusunda en çok kafalarını şişiren kişi ben olabilirim. Arama kayıtlarını açsalar şaşırırlar. Ev internetinde de Türk Telekom da Turkcell de hoş değil ama burada başka alternatif olduğunu sanmıyorum. Kavga dövüş idare ediyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı