Çözüldü Origin 0x000007b Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

furkansarigul

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 ay önce Origin'in açılmama ile alakalı bir sorunu oldu. Birkaç yöntem denesem de başarılı olamadım. En sonunda çareyi Origin'i silip, tekrar kurmakta buldum. İlk seferde tepki alamasam da bir şekilde halletim. Ancak 1 hafta sorunsuz kullanabildim. Akabinde Origin'i hiç açamadım, yine silip kurmak istedim. Fakat bu sefer kurulum dosyası bu hatayı vermeye başladı. Bilgisayarımı sıfır kurulum ile tekrardan kurmama rağmen yine de bu hatayı almaya devam ediyorum. Hangi çözümü denediysem olmadı.

eaas.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sil
C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll
Yükle.

Raporu bizimle paylaşın.

Yaklaşık 3 ay önce Origin'in açılmama ile alakalı bir sorunu oldu. Birkaç yöntem denesem de başarılı olamadım. En sonunda çareyi Origin'i silip, tekrar kurmakta buldum. İlk seferde tepki alamasam da bir şekilde halletim. Ancak 1 hafta sorunsuz kullanabildim. Akabinde Origin'i hiç açamadım, yine silip kurmak istedim. Fakat bu sefer kurulum dosyası bu hatayı vermeye başladı. Bilgisayarımı sıfır kurulum ile tekrardan kurmama rağmen yine de bu hatayı almaya devam ediyorum. Hangi çözümü denediysem olmadı.

Eki Görüntüle 531492
VCredist tüm sürümleri ve DirectX yükleyin.

Raporu bizimle paylaşın.
Hata Raporu: Logfile.rar

VCredist tüm sürümleri ve DirectX yükleyin.
Onları da denedim, ancak bir çözüme ulaşamadım.

Sil
C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll
Yükle.

Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll dosyası silinmiyor maalesef. "Yeniden Dene" hatası alıyorum.

Bir şekilde silmeyi başardım.
2015 sürümünü kurarken hem x64'te, hem de x86'da bu hatayı alıyorum.

Dosya Ekleri

• c++.png
    c++.png
    9,8 KB · Görüntüleme: 27
Program ekle ve kaldırdan 2015, 2013, 2017 sürümlerini kaldır ve tekrar dene.
Kaldırıp, tekrardan kurdum. Şu an Origin'in setup dosyasını açabildim. Kurulum sorunsuzca gerçekleşiyor. İlginize teşekkür ederim. Konu çözüme ulaşmıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı