Origin Hesabımdaki oyunları başka hesaba yollamak?

Yer
Adana
Arkadaşlar Humble dan aldığım kodlardan sims kodlarını yanlış hesaba girdim. Diğer 7 oyun bir hesapta sims ler diğer hesapta. Bu hesaptan simsleri silip diğer 7 oyunun olduğu olduğ hesaba atmam mümkün mü?

Eskiden film alırdım 2 TL ye. Bir kaç kere izleyip değiştirmiştim vazgeçtim diyerek. :D Ama adam daha sonralardan çaktı mevzuyu. :) Al izle sonra beğenmedim diyerek yada cd çizik diyerek değiştir gibi mantık oldu bu senin dediğin. :D

Recep Baltaş normelde senin tarafında olurum ama yanlışsın 2 hesabım vardı birinde crysis 3 diğerinde bf falan vardı ea ile konuştukdan sonra crysis 3'ü diğer hesabıma aktardılar

Recep Baltaş normelde senin tarafında olurum ama yanlışsın 2 hesabım vardı birinde crysis 3 diğerinde bf falan vardı ea ile konuştukdan sonra crysis 3'ü diğer hesabıma aktardılar
yahya şu işi anlatırmısın nasıl yaptın ben de oyunları bi hesapta toplamak istiyorum. 2 hesabımın da şifresini biliyorum

http://help.ea.com/en/contact-us/new/ bu siteye girip daha doğrusu google'a "contact ea" yazıpda girebilrisin ordan origin resmini seçip next diyosun PC yi seçip Select a topic kısmından "Account Management" diyip alttaki kısıma da"Game Transfering to another account" yazıyosun yada öle bişeyler next diyip live chat kısmına basıyosun ve bir ea çalışanı ile sohbete giriyorsun ama ingilizcenin iyi olması gerekir ver normal ve oyun transfer etmek istediğin hesabının herşeyini bilmelisin örnek:güvenlik sorusunun cevabı

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı