Steam ve Origin oyun satın alma

Vittorio

Hectopat
Arkadaşlar bunlardan oyun satın alacağım.
Kredi kartı ile.
Nasıl olacak biraz anlatır mısınız?
Kart bilgilerini girdikten sonra. Telefona herhangi bir aktivasyon kodu gibi bir şey geliyor mu? Detaylı anlatırsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim en kolay yolu playstore.com'dan alırsan internet faturana yansır. Playstore sana kod verir sende o kodla Origin veya Steam'den etkinleştirirsin.

Bir de kredi kartının uluslararası gibi bir şeye açık olması mı gerekiyor?

Peki Origin' de demi aynı şey geçerli. Bir de ben e-mail adresine arkadaşın e-mail adresini yazdım. Bir sıkıntı olur mu? Steam' da oyun satın alırken?

Aynı şekilde yapılıyor sıkıntı olmaz sadece aşamaları takip et yeter . E-mail hesabına kod gönderirlerse onaylaman onlar için yeterli senin olması gerekmiyor.

E-mail telefon vs. önemsiz şeyler. Hesaba erişim sağladığınız zaman online alışveriş özelliği açık olan her kartınızdan (ön ödemeli kartlar da olabilir paybyme ininial vs.) alışveriş yapabilirsiniz. E-mail yalnızca hesaba erişim için önemlidir. Arkadaşınıza güveniyorsanız bir problem olmayacaktır. Playstore'daki oyunlar Steam'e ve Origin'e göre çok pahalı oluyor. O yüzden tercihim Steam vs Origin'den yana oluyor benim de. Zaten Origin'i de nadiren Battlefield 3 için kullanıyorum. HALA STEAM! :D

Eğer güvenemezseniz kutulu oyun alabilirsiniz. Kodu ise onaylayıp indirebilirsiniz.

Kutulu oyun alınca da Steam sağolsun aldığımız kutulu oyunu bize indirebiliyor. Steam'de güven sorunu mu var. :D Dünyadaki en güvendiğim şirketlerden birisi Valve.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı