Orijinal Windows yüklemek FPS yükseltir mi?

buro8k

Femtopat
Daha fazla  
Orijinal Windows kullanmıyorum şu an ama bir arkadaşım orijinal Windows kullanırsan FPS'in artar dedi. Dogru mudur acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
KMS ile değil tabii :D
CMD üzerinden nasıl oluyor hocam?

CMD üzerinden kms.msguides evet. KMS ile KMSpico farkı nedir onu bazı arkadaşlar bilmiyorlar. KMSpico dediğin şey virüslü bir üçüncü parti yazılım, KMS ise (Key Management Server) demek. Sen yalnızca CMD üzerinden bunu elinle yapıyorsun.

KMS ile ilgili genelde kahvehane seviyesinde bilgiler dolaştığından "sistemini korsanlar çaliyür yeğenim" tarzı laflar pek faydalı olmuyor. 10 küsur yıldır kullanıyorum, oyun performansları bu şekilde vesaire, kısaca bir sorun yok.

Saçma sapan bir tür virüs. Şu an sorun yok ama 5 dk sonra pişman olmayacağının garantisi yok. Gidip 15 liralık kodlardan almak varken KMS yaptığım için çok pişmanım diyen 10 larca yorum okudum.

O mesajlar ya KMSPico kullananlardan ya da key satıcılarının kendi yazdıkları hikayeleridir. Bu durumun KMS ile bir alakası yok.

CMD üzerinden KMS. Msguides evet. KMS ile KMSpico farkı nedir onu bazı arkadaşlar bilmiyorlar. KMSpico dediğin şey virüslü bir üçüncü parti yazılım, KMS ise (key management server) demek. Sen yalnızca CMD üzerinden bunu elinle yapıyorsun.

KMS ile ilgili genelde kahvehane seviyesinde bilgiler dolaştığından "sistemini korsanlar çaliyür yeğenim" tarzı laflar pek faydalı olmuyor. 10 küsur yıldır kullanıyorum, oyun performansları bu şekilde vesaire, kısaca bir sorun yok.

O mesajlar ya KMSpico kullananlardan veya key satıcılarının kendi mesajlarıdır eminim. Bu durumun KMS ile bir alakası yok.

Benim bahsettiğim KMSpico 3. parti yazılım ile oluşturulan. Sizin dediğiniz ise bir tür hacking işlemi. Aradaki tek fark 3. taraf yazılım kullanmadan yapmanız sanırım. O yüzden eğer öğrenciyseniz gidin araştırın Microsoft edu hesaplara ücretsiz edu sürümünü veriyor. Yok ben Pro kullanacağım diyorsanız da 15 lira verin key alın. Km (s) ile ilgili yöntemlerin ikisinden de daha güvenli olduğu kesin.

Etik tek yöntem kaldı kardeşim o da kaç bin liraysa gidip Microsoft sitesinden satın almak. Ben eğer yanlış bilmiyorsam çoklu bilgisayarlar için toptan üretilen keyleri ucuza alıyorlar. Ama dediğiniz gibiyse yapacak bir şey kalmadı. En azından elimizi kana bulamıyoruz da başkasına parasını verip yaptırıyoruz gibi oluyor (!). :D

Geri
Yukarı