Orijinal Kablolu XBOX 360 Gamepad Nereden Alınır?

Favicon

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 2 gündür arıyorum ve artık çıldıracağım. Lanet şansım dolayısıyla, 2 ay önce açılan konularda Vatan'dan alacağım gibi cümleler görüyordum. Vatan'da stokta kalmamış. 2 gün önce Aral tarafından garantilenmiş gamepad satan birine rastladım. 109₺ idi ve ben de ucuzunu bulurum diye almadım. Bulamadım. Dönüp baktım ve tahmin edin ne olmuş? Stoğu bitmiş. Şimdi, eğer alan varsa bana aldığı yerin linkini atabilir mi?
Gittigidiyor bu tarz replikası orijinalinden yaygın olan ürünlerde hiç güvenilir olmuyor. Çünkü yorumlar kısmı yok. Hepsiburada ayrı bir kafa, aynı ürün diye 2 satıcıda aynı yorumu gösteriyor ama o adam yorumu yazarken hangisinden satın aldı bilemiyorsun. N11 en uygunu. Ama orijinallerin çoğunun stoğu bitmiş. Yeni alan varsa ve aşağıda belirttiğim orijinal anlama yollarından başarıyla geçmiş bir gamepad'i varsa lütfen aldığı yerin linkini atar mı? Orijinal olduğuna emin olduğunuz bir link de atabilirsiniz.
Yollar:

Kutusu beyaz üstüne yeşil olmalı.
xbox-360-kablolu-oyun-kolu-pc-uyumlu__1405614592304736.jpg

Kablosunun sonlarına doğru ayrılabilen yani bir girişi USB girişine çeviren bir kısım olmalı.

Yıldız vida kullanılmamış olmalı.

Işığının farklı 4 parçalara bölünüyor olması lazım. Yani arada hiç siyahlık olmadan 4 tane LED ışık olmamalı.*

Arka tarafta XBOX 360 değil, m harfi büyük bir şekilde Microsoft yazmalı.

22899588260745100771.JPG

Şimdiden teşekkürler...

Ben zamanında Bimeks'ten almıştım.

Işık senin söylediğin gibi parça şeklinde, kablosunun sonlarına doğru ayrılabilen USB çevirici var ama kutusu filan aynı değil, yıldız vida kullanılmış ve arkada XBOX yazıyor.

Şimdi benim ki sahtemi. Zannetmiyorum. :) Videolara bakabilirisin. Herşeleri benim ki ile aynı.

360'ı bulamazsan One alırısın. Çünkü 360 Amazon'da bile yok. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben zamanında Bimeks'ten almıştım.

Işık senin söylediğin gibi parça şeklinde, kablosunun sonlarına doğru ayrılabilen USB çevirici var ama kutusu filan aynı değil, yıldız vida kullanılmış ve arkada XBOX yazıyor.

Şimdi benim ki sahtemi. Zannetmiyorum. :) Videolara bakabilirisin. Herşeleri benim ki ile aynı.

360'ı bulamazsan One alırısın. Çünkü 360 Amazon'da bile yok. :)

Büyük ihtimalle ve ne yazık ki sahtedir sizde olan; hatta şu videoya bakabilirsiniz.Ben de kablolu XBOX 360 orjinal arıyorum ama hiç bir yerde bulunmuyor. O kolların üretimi durdurulmuş duyduğuma göre. XBOX One'ın kolu da aşırı pahalıya satılıyor, yani yine klavye yolu gibi duruyor. :/

Büyük ihtimalle ve ne yazık ki sahtedir sizde olan; hatta şu videoya bakabilirsiniz.Ben de kablolu XBOX 360 orjinal arıyorum ama hiç bir yerde bulunmuyor. O kolların üretimi durdurulmuş duyduğuma göre. XBOX One'ın kolu da aşırı pahalıya satılıyor, yani yine klavye yolu gibi duruyor. :/

Hayır yanlış anladın. Paylaştığın video'da elemanın dediklerine göre benim ki orjinal ürün. Ürünüm sahte filan değil.

Vatan'dan aldım. Yıldız vidalı ama bandrollü?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı