Oris Telekom rezilliği

fdsssssssssss

Centipat
Makaleler
1
Geçici bir eve taşındım. Taahhütsuz olduğu için abonesi olmayı düşündüm ama sonra vazgeçtim. Eve bir kişi bile gelmedi kurulum için, ne internet bağlandı ne bir şey. Eylem olarak sadece telefonla aradılar ve sonuç bu!

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-06-03-19-39-19-38.png
    Screenshot_2020-06-03-19-39-19-38.png
    65 KB · Görüntüleme: 71
Taahhütsüz internet için TurkNet, Millenicom gibi yerlere bakabilirsiniz daha bilindik yerler. Tüketici Hakem Heyetine bildirebilirsiniz. Kullanmadığınız internet için fatura çıkartmamalılar.

Taahhütsüz internet için TurkNet, Millenicom gibi yerlere bakabilirsiniz daha bilindik yerler. Tüketici Hakem Heyetine bildirebilirsiniz. Kullanmadığınız internet için fatura çıkartmamalılar.
Ya onlara baktım fakat santrale olan uzaklıktan dolayı 1-2 mbps anca veririz dediler. Bu dolandırıcılar da 16 mbps kesin veririz dediler ondan almıştım. Sonra düşününce yalan olduğunu anladım.
Zaten aynı altyapıyı kullanıyorsun nasıl vereceksin ki.

Ya onlara baktım fakat santrale olan uzaklıktan dolayı 1-2 mbps anca veririz dediler. Bu dolandırıcılar da 16 mbps kesin veririz dediler ondan almıştım. Sonra düşününce yalan olduğunu anladım.
Zaten aynı altyapıyı kullanıyorsun nasıl vereceksin ki.
Hepsi Telekom'un altyapısını kullanıyor yani ortak altyapı. Aldığınız paket değişir sadece, santrale uzaksanız her ISS'de uzaksınız. Geçmiş olsun tekrardan umarım hakkınızı alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı