Ormanda Ayakları Kesilmiş Halde Bulunan Yavru Kedi

Ben hiç bir şekilde silah ve şiddeti tasvip etmiyorum ama gerek gördüğümde gram tereddüt etmeden uygularım. işte açılan konu bizzat gerek olan durum hiç 1 dakika tereddüt etmeden imha edilmesi gerekenler listesinde yer alıyor bunu yapan şahıs. Toplum yozlaşmayı aştı gitti artık eskiden bir ALLAH korkusu vardı şimdi o da yok maalesef ve her şeye bir bahane var.

Sokak hayvanlarına yönelik şiddete bir yenisi de Çalı Mahallesi’nde meydana geldi. Ormanlık alana giden vatandaşlar, gece geç saatlerde yavru bir kedinin dört bacağının da kesilerek öldürüldüğünü fark etti. Kedinin fotoğraflarını çeken çevre sakinleri durumu bir gün sonra Nilüfer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bildirdi.

Nilüfer Belediyesi ekipleri de ihbarın üzerine olay yerine intikal etti. Orman alanında temizlik yapan işçilerle görüşen ekipler kedinin cesedini bulamadı. Bölgede her gün kedi ve köpekleri öğle arasında beslemeye gittiğini söyleyen Çalı Orman İşletme Şefliği’nde görevli Aygün Akşan Yüce, sokak hayvanlarına yönelik şiddetin bir an önce son bulması için yetkililere seslendi.

Ormanda Ayakları Kesilmiş Halde Bulunan Yavru Kedi
Sönmez Reis'e dönmek için bir olay daha...
Normal. Cahiliyetin olduğu yerde ne sevgi ne saygı ne şeref olur. Diyecek birşey yok.

Masum bir cana işkence edenlere idam gelmediği sürece bu haberler daha çok çıkar.

Masum bir canı sadece hayvan diye abartma diyen varsa yorum yazmaya üşenmesin fikrini umursamıyorum.
Kesinlikle katılıyorum. Zaten ülkede adalet yok. Maksimum ceza 1000 TL para cezası. Önüne gelen cinayet işliyor:dikkatli:

Vallahi böyle haberleri duydukça gördükçe çıldırıyorum, yemin ediyorum insanlığımdan utanıyorum, ne istiyorlar o masum hayvanlardan anlamıyorum açık ve net söylüyorum bunu yapanlar insan olamaz yahu acıma duygunuz yok mu? Allahsız kitapsızlar yazık günah değil mi? Devlet desen bir halta yaramayan kanunlar çıkartıyorlar, asacaksın arkadaş asacaksın ne korkunuz var yahu çıkar idamı hapis az gelir bunu yapanlara. Seçim zamanı yok şöyle olacak yok böyle olacak demeyi bilirsiniz kendi ceplerinizi doldurmaktan başka bir halta yaramayan milletvekilleri, duymuyorsunuz değil mi bunca masun hayvanlara yapılan eziyeti, siz var ya siz onlardan aşağıya kalır bir tarafınız yok korkaksınız korkak. Şu an öyle içim içimi yiyor amacınız ne yahu ne ne? Dilerim bunu yapanları koruyan kollayanlar cehennem cayır cayır yanarsınız. Bu haysiyetsizlere küfür etsen ne yazar. Unutmayın caniler bu hayatın birde öteki tarafı var. Yazacak söylenecek o kadar şey var ki boğazı düğümleniyor insanın, o masum yavrucakların acı dolu çığlığı sanki yeri göğü inletiyor. O canilerle aynı havayı solumaktan utanıyorum. Kopsun vallahi bu dünya yaşanılmaz bir yere dönüştü insanlık insanlığından utanmaz hale geldi. Yazıklar olsun bu tür şerefsizleri iki saat sonra serbest bırakan kanunu çıkaranlara.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı