Çözüldü Orta öğretimde sınav olup okuldan çıkmak disiplin suçu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nrywq4

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Hepinize selam 9.sınıf öğrencisi olarak sizlere sorum şu 5. saat sınavımız var ilk 3 saat gelmeyip 4. saat gelip sınav olsak 6. saat çıksak bu suç mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarih sınavı ayrıca raporum yok :D Zaten hoca yoklama alırken el kaldırırım ama yarım gün için en az 2 ders bulunmam gerekiyor.
Sağlık ocakları aynı gün rapor veriyorlar diye biliyorum. Yani artık kaçta kapanıyorsa ailenden biriyle gidersen aynı günün akşamı bile olsa verirler. Bence boşa hem ailenizi hem kendinizi yorarsınız. Ya son derse kadar bekleyin ya da hiç gitmeyin.

Sağlık ocakları aynı gün rapor veriyorlar diye biliyorum. Yani artık kaçta kapanıyorsa ailenden biriyle gidersen aynı günün akşamı bile olsa verirler. Bence boşa hem ailenizi hem kendinizi yorarsınız. Ya son derse kadar bekleyin ya da hiç gitmeyin.

Hocam vallaha hiç 8 saat derse giresim yok ama bilemedim.

Ailemin haberi var fakat ailem beni alabilecek durum da değil annem başka bir okulda öğretmen babam da şehir dışında kendi başıma çıkmama da izin vermiyorlar mecbur kapıyı açıp kaçıyoruz.
İdareyi arasınlar izin verdilşerine dair.

Geri
Yukarı