Orta okulda neden herkes sevgili yapmaya çalışıyor?

Merhaba, ben 7. sınıfa giden bir bireyim etrafımdaki bütün arkadaşlarım sevgili yapmaya çalışıyor neden? Havalı mı sanıyorlar kendilerini? Ya da ne değişiyor? Bu zamana kadar hiç kız arkadaşım (sevgili anlamında) olmadı, en yakın kız arkadaşlarım bile bana açıldı ama ben güzel bir şekilde reddettim. Ergenliğe girdim ama hala öyle bir düşüncem yok. Asıl sorum şu; neden sevgili yapıyorlar? Sizin düşüncelerinizi merak ediyorum.
Ergenlik ;)

Hocam bir tane arkadaş var her ay bir tane kişi buluyor okuldan, o kişi de reddedince Discord da sese girip "Ahmet kaya", Müslüm Gürses affet falan açıyor cidden komedi filmi gibi. :D
:D :D . Merak etme onlar delüx ergen :D . Heh işte o tipler sigara da içiyordur büyük ihtimalle :D . Böyle 2 gün içmedimi kriz falan geçiriyodur :D .

Ben de 7. sınıfım çevrem manyak dolu. Çocuk harem kurmuş bayağı okulda, 5 kız birden çocuğa tapıyor. Ben Zeki Müren'le, Kahır Mektubu'yla memnunum. Okulumu da bozmak istemiyorum, LGS'de cidden kötü etkiliyor bu sevgili olayı. Hiç takılmıyorum o kişilerle de. Evime gidiyorum açıyorum bilgisayarı, sesi fulleyip Kahır Mektubu dinliyorum. Kafam rahat, efkar tavan yapmış. Seviyorum böyle yaşamayı. Rahatlatıyor beni arabesk, türk sanat müzikleri. Ben böyle memnunum arkadaş, kimse bozmasın rahatımı. :D

Bu arada @asabi_limon Orhan baba da severiz ha. :D

Geri
Yukarı