Orta okulda neden herkes sevgili yapmaya çalışıyor?

Merhaba, ben 7. sınıfa giden bir bireyim etrafımdaki bütün arkadaşlarım sevgili yapmaya çalışıyor neden? Havalı mı sanıyorlar kendilerini? Ya da ne değişiyor? Bu zamana kadar hiç kız arkadaşım (sevgili anlamında) olmadı, en yakın kız arkadaşlarım bile bana açıldı ama ben güzel bir şekilde reddettim. Ergenliğe girdim ama hala öyle bir düşüncem yok. Asıl sorum şu; neden sevgili yapıyorlar? Sizin düşüncelerinizi merak ediyorum.

Ben ortaokuldayım ve öyle bir derdim yok kızlarla arkadaş olmak iyidir (sevgili olarak değil) erkeklerin aksine odun değiller insanları daha iyi anlayabiliyorlar iyi oluyor yani.

Şimdidin efendisi geleceğin çapkını işte.

Kızlarla arkadaşlık iyidir yahu deyip Lisede tüm kızları yanına çeken arkadaşlarım az olmadı değil.
(Yandex Browser kullananada çok nadir rastlarım)

Kızlarla arkadaşlık iyidir yahu deyip Lisede tüm kızları yanına çeken arkadaşlarım az olmadı değil.
(Yandex Browser kullananada çok nadir rastlarım)

Sevgilin olmayınca bir yerden sonra konuşacağın şeyler sona eriyor.:) Google da fazla filtreleme var işime gelmiyor :)

9. sınıfım. Kendilerini bir şey sandıkları için, çok "cool" olduklarını düşündükleri için ruh eşleriyle tanışmadan gördükleri ilk vücutlu kızlara tutuluyorlar.

Konunun hortladığını bilmiyordum ya, kusura bakmayın :D

Sevgilin olmayınca bir yerden sonra konuşacağın şeyler sona eriyor.:) Google da fazla filtreleme var işime gelmiyor :)

Kardeş 2 senelik ilişki sonrasında inan yalnızlığın bazen daha iyi olduğuna karar verdim mıç mıç bir ilişkiye nazaran. Ayrıca kıskançlığa dayanamayan birisiyim yetti artık herkes bir yere kadar. Aynı zamanda bir teknoloji forumundayız normal değil mi bu tarz şeylerin gözüme çarpması?

Geri
Yukarı