Ortaokulda ilk tutanak sicile işler mi?

Tabii bir şey yapmayacaklar diye bu huyuna devam etme. Bundan sonra terbiyeli ve dürüst ol. Terbiyeli olman her zaman senin kârına emin ol. Argo, küfür içeren sözcükler kullanma. Ortaokul burası. Eğer böyle alışırsan ileride lise hayatında da bu kelimeleri kullanırsın. Lise ise ortaokul gibi kolay değil. Biraz daha dikkatli olman ve uslu durman isteniyor.

Tabii kuralsız, düzensiz bir lise değilse. Galatasaray lisesi gibi bir liseye gidersen en ufak kötü hareketinde anında kapı önüne koyuyorlar. Eğitim-öğretim hayatın için en hayırlısını diliyorum, iyi günler :) LGS'ye çalış be kardeşim. Hayatını verecek kadar çok çalışma ama boşlama. Sonra pişman oluyorsun.
haklısın abı buyuk tavsıyesı onemlı :)

Son düzenleme:
haklısın abı buyuk tavsıyesı onemlı :) ap** arası dediğim için tutanak tutuldu malesef
Onlar çirkin kelimeler dostum. Korkma, başına çok büyük bir şey gelmeyecek. Ama ortaokulda bir şey olmuyor diye rahatlama ileriki hayatında çok büyük zararı olur. Şunu unutma; Her zaman terbiyeli, dürüst ve saygılı olan kişi kazanır.

Bundan sonra okuldaki tavırlarına dikkat et, sorun yaşama bir dâhâ.
sana da ayrıca teşekkürler abı yardımcı olduğun ıcın :)

Onlar çirkin kelimeler dostum. Korkma, başına çok büyük bir şey gelmeyecek. Ama ortaokulda bir şey olmuyor diye rahatlama ileriki hayatında çok büyük zararı olur. Şunu unutma; Her zaman terbiyeli, dürüst ve saygılı olan kişi kazanır.
cok haklısın abı doğru dıyorsun kacıncı kez tesekkur ettım bılmıyorum ama bana vakit ayırdığınız için çok sağolun :))

Geri
Yukarı