Oruç Tutacak mısınız?

Oruç Tutacak mısın?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Okudum hocam, doğru olsa bile bunlar önemsenmeyecek zararlar. Arkadaş bildiği kadarı ile bilgilendirmek istemiş işte.
Technopat'ın sevdiğim özelliğidir teyitsiz bilgi olmaması, varsa da hem kullanıcının kendisi tarafından hem de diğer kullanıcılar tarafından pozitif şekilde karşılanıp düzeltilmesi. Son zamanlarda bu azalmış maalesef. Bilgilendirmek için önce bilginin asıllı olması gerekir.

Kaç yıldır buradasın diye çıkanlar olacaktır. Aslında 2015'ten beri aktifim sadece bir hesabım vardı ve erişemedim sonradan. Ondan böyle "Burası böyle bir yer" gibi konuşabiliyorum. Neyse ben kaçıp uzaktan izleyeceğim hocalarım. Hayırlı sabahlar. 😂

Technopat'ın sevdiğim özelliğidir teyitsiz bilgi olmaması, varsa da hem kullanıcının kendisi tarafından hem de diğer kullanıcılar tarafından pozitif şekilde karşılanıp düzeltilmesi. Son zamanlarda bu azalmış maalesef. Bilgilendirmek için önce bilginin asıllı olması gerekir.

Kaç yıldır buradasın diye çıkanlar olacaktır. Aslında 2015'ten beri aktifim sadece bir hesabım vardı ve erişemedim sonradan. Ondan böyle "burası böyle bir yer" gibi konuşabiliyorum. Neyse ben kaçıp uzaktan izleyeceğim hocalarım. Hayırlı sabahlar. 😂

Anlıyorum sizi hocam, haklısınız. Kendisini pek tanımadığım için bilgi vermeye çalıştığı yönünde bir çıkarımda bulundum ben de. Her açıdan bakmaya çalışınca tartışmanın ortasında buluyorum kendimi hep. :D Size de hayırlı sabahlar.

Evet ama böyle sorular Allah ile Kul arasında kalsa daha güzel olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı