Oruç Tutacak mısınız?

Oruç Tutacak mısın?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bundan etiket geldi bana, Sosyal'in değişik bir hatasına denk geldik sanırım.

Şurada da soruma mantıksız demek için ima yapmışsınız haberiniz olsun.
Gayet farkındayım, çünkü sorunuz mantıksız.
Fakat size din düşmanı falan demeye çalışmıyorum, böyle bir düşünceye kapılmayın sakın, ortada böyle bir durum yok. Meseleyi çok büyütmüşsünüz. Olay sizin veya diğer üyelerin oruç tutup tutmaması falan değil. Sadece sorunun bana saçma gelmesi, tüm mesele bundan ibaret.

Ne malum size zıt bir görüşte olduğum. Sadece bir soru sormuşum orada. Mesajımdan çıkarım yapıyorsunuz anladığım kadarıyla :(.
Size tek söylemek istediğim şey ilk sorunuzun mantıksızlığı. Başka bir şey falan ima etmeye çalışmadım. Mesajlar vermeye çalıştığımı falan sanıyorsunuz herhalde. Yok böyle şeyler, olay da büyümesin, konu da kilitlenmesin. 🙂

Son düzenleme:
Diyen kimse görmedim ben. Ama orucun zararları diye konu açıp ardından böyle konu açması bazı insanları şüpheye düşürür.
Çünkü orucun zararları da var faydaları da, çok da büyütülecek bir şey değil bunlar orası ayrı.
Mesela:
İnsanlara dinin ne, namazın var mı, oruç tutuyor musun gibi Allah'ın soracağı sorular sormayacaksınız! İnsanlara aç mısın, ne ihtiyacın var, bir sorunun var mı gibi kulun kula soracağı sorular soracaksınız!

-Fatih Sultan Mehmet

Bence böyle yaşarsak daha erdemli oluruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı