Osman Kavala müebbet hapis cezası aldı

Gezinin ülkeye direkt zararı 15 milyar dolar , dolaylı olarak 200 milyar dolar. Hakkını verelim arkadaşlar gezinin hiçbir mantıklı açıklaması yoktu, savunacak bir yanı da yok. O paraya 115 tane f-35 alınabiliyor öyle düşünün.

a.jpg

Son düzenleme:
Gezinin ülkeye direkt zararı 15 milyar dolar , dolaylı olarak 200 milyar dolar. Hakkını verelim arkadaşlar gezinin hiçbir mantıklı açıklaması yoktu, savunacak bir yanı da yok. O paraya 115 tane f-35 alınabiliyor öyle düşünün.
Hocam gezi günü orada bulundum, gezinin amacı basit anlatım ile hükümetin ben istiyorum yapacam dediler halk taksim meydanını korumak için oraya gitti. Ama her eylemde olduğu gibi PKK bayraklarını açan provokatör kişiler çıktı. 70 yaşındaki teyzeleri amcaları bile gördüm.

Son düzenleme:
Gezinin mantıklı açıklaması, halk hükümet için yoktur. Hükümet halk için vardır düşüncesini gösterebilmekti ve gösterildi de. Provokatörleri bir kenara bırakarak konuşmam gerekirse, etrafınıza ülkenize bakın. Ülkede her yeri betonlaştığı için tarım yapılacak verimli bir arazi kalmadığından saman ithal eden bir konumdayız. Taksim'in göbeğindeki parka bu zihniyet ile AVM yapmaya kalkan hükümete sert bir tokattır gezi.

Benim anlamadığım bir şey var. Bir kısım ajan, vatan haini diyor, delilleri ortada diyor. Bir kısım suçsuz, delil vs. ortada yok diyor. İlk kısım HDP destekçisi, terör sevdalısı gibi şeyleri de söylüyor.

Gezi parkı olaylarını biliyorum bence iyi başlamış bir şeyin hiç olması durumu... Ülkede ne zaman birileri hakkımızı arayalım dese teröristler, fetöcüler, herkes el birliğiyle olayı hiç ediyor galiba.
Bizler de bir şey bilmiyoruz. Ortada söylentiler var sadece, söylentiler yerine kaynak göstermeleri gerekiyor.

Geçenlerde Boğaziçi eyleminde de gördük, haklı bir eylemdi ama saçma sapan şeyler yaşandı ve olay bitirildi.
Haklı olan eylemlere fesat karışıyor her seferinde. 🤷🏿🤔🤐🙈

Haklı bir eyleme ne zaman LGBT grupları, ırkçı gruplar veya bölücüler dahil olsa o eylemin sonu b.k oluyor :D Olan esas hak arayan o insanlara oluyor ve üzülüyorum. Gezi başında ağaçların korunması üstüne bir eylemdi sonra zaten b.ka sardı. Ne kamu malı sağlam kaldı, ne esnafın dükkanı.

Geri
Yukarı