Ostim teknik üniversitesi bilgisayar mühendiği nasıl?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
15
Yer
Ötüken
Selamlar yeniden, bu sene sınava gireceğim gene üniversite araştırmaya devam ediyorum. İstediğim bölüm tam burslu ve İngilizce olarak alıyor. Sayısal 400 puan üstü şeklinde. Araştırdığımda üniversitenin diğerleri gibi linçlenmediğini falan gördüm. Aklımda gazi ve yıldırım beyazıt da var. Gazi tabii yıllanmış bir üniversite ama aybü aralarında en yüksek puanı isteyen. Ne düşünüyorsunuz?

Not: Aybü ya da Gazi'ye git demeyin alternatif planlar hazırlıyorum. Yoksa aybü en güzeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam yeniden, bu sene sınava gireceğim gene üniversite araştırmaya devam ediyorum. İstediğim bölüm tam burslu ve İngilizce olarak alıyor. Sayısal 400 puan üstü şeklinde. Araştırdığımda üniversitenin diğerleri gibi linçlenmediğini falan gördüm. Aklımda gazi ve yıldırım beyazıt da var. Gazi tabii yıllanmış bir üniversite ama aybü aralarında en yüksek puanı isteyen. Ne düşünüyorsunuz?

Not: Aybü ya da Gazi'ye git demeyin alternatif planlar hazırlıyorum. Yoksa aybü en güzeli.

Hocam nereyi kazandınız?

Üniversiteden memnun musunuz?
Aynı üniversiteden mühendislikler tercih etmeyi düşünüyorum.
%60. Okulda kampüs yok, öğretmenlerimin çoğu iyi ama sınav zamanı cozutuyolar. Ben yerinizde olsam Gazi falan da düşünürdüm. Aselsan ve TAI gibi yerlerlerde anlaşması var benim okulun. İşsiz kalmazsınız ama mezundan iyidir.

Edit: %50 oldu.

Son düzenleme:
%60. okulda kampüs yok, öğretmenlerimin çoğu iyi ama sınav zamanı cozutuyolar. Ben yerinizde olsam gazi falan da düşünürdüm. ASELSAN ve taı gibi yerlerlerde anlaşması var benim okulun. İşsiz kalmazsınız ama mezundan iyidir.

Edit: %50 oldu.

Neden düşürdünüz hocam?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı