Çözüldü Otomatik BIOS güncellemesi nasıl kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xenyvus

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ASUS laptop kullanıyorum. Yeni bir BIOS sürümüyle overclock gibi işlemleri kapatmışlar tekrar alt sürüme her döndüğümde bilgisayarı ne zaman aç kapat yapsam yine son versiyona dönüyor. MyASUS uygulamasından otomatik güncellemeyi kapattım ama yine devam ediyor ne yapmam gerekir.

Çözüm
Aygıt Yöneticisi üretici yazılımı kısmından sistem üretici yazılımına sağ tıklayıp devre dışı bırakmayı deneyin.
Windows Update güncelleştirme geçmişini kontrol edin. Yeni BIOS sürümü Windows Update tarafından mı yükleniyor? Ona göre bir adım uygulamanızı söyleyeceğim.

Sizin için elzem değilse uygulamayı kaldırın.

Denedim değişen bir şey yok maalesef ayrıca yeniden eski sürümü yüklemeye çalıstım biraz önce direk arkasına yeni sürümü yükledi bu sefer :D.

Aygıt Yöneticisi üretici yazılımı kısmından sistem üretici yazılımına sağ tıklayıp devre dışı bırakmayı deneyin.

Deniyorum hocam.

Sorun çözüldü teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı