"Otomatik Onarıma Hazırlanıyor" Sorunu

tekthagangsta

Centipat
Windows 10 kullancısıyım, Asus marka anakart kullanıyorum. Bilgisayarı toplayalı 1 hafta olmadı bu hatayı aldım. Biraz bekletiyor sonra BIOS ayarlarına giriyor. BIOS'dan çıkamıyorum.

image.jpg

Burada Recep Baltaş anlatmış. Hâla çalışıyor mu bilmiyorum. Ama denemekte fayda var. Aksi halde bilgisayarını satın aldığın yere gidip lisans anahtarını alman gerekecek.

Edit; pardon sizin sistem açılmıyordu. Bilgisayarın özelliklerinden windows 10 sürümünüz ne ise onun iso dosyasını Buradan indirin. Sistem internete bağlandığı anda windows activated olacaktır.
Windows ürün anahtarımı buldum kurulum cd side yanındaydı aynı ürün anahtarını tekrar girsem sorun çıkar mı ?

Windows ürün anahtarımı buldum kurulum cd side yanındaydı aynı ürün anahtarını tekrar girsem sorun çıkar mı ?

Hayır. Bir sorun çıkmaz. Windows 10 Kurulum CD'sindeki sürüm ile ürün anahtarı aynı sürüm olmalı(Home,Pro,Enterprise,Education). Aynı ise gönül rahatlığı ile sistemi kurabilirsiniz. Etkinleştirme için sizden bir şey istemeyecektir. Eğer isterse ürün anahtarını ilgili yere girersiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı