Otomobillerde en gereksiz bulduğunuz şeyler?

Onları İstanbul trafiğine, Beyoğlu'nun dar sokaklarına falan davet etmek gerekiyor.

Tamam manuel zevk diyorsun da, 1.6 motorla neyin zevkini alıyorsun? Aldığın zevk trafikte çektiğin eziyete değiyor mu? Olur minimum 3000 motorun, olur minimum 300 beygirin o zaman manuel kullanırken çektiğim çileye ve yaktığım yakıta değer dersin ben de anlayış gösteririm.

Günün her saati trafikli bir şehirdeysen otomatik al geç. Sağ elin de, sol bacağın da rahat etsin.
Valla 1.4 71 beygir atmosferik ile öyle keyifli oluyor ki... Tabi ki şehir içinde otomatik çooook daha mantıklı. Ama zaten yaşadığım yerde çok trafik olmuyor. Arada gazlamak 50 beygir bile olsa keyif veriyor. :D

Arada gazlamak 50 beygir bile olsa keyif veriyor.
Çok haklısın, bence de 50 beygir + manuel vites > 300 beygir + otomatik. :D Bir arabada otomatik vites varsa o çöptür, otomatik kullananlar akülü araba kullansınlar. 300 beygirim olacağına 50 beygirle manuel vitesim olsun başka bir şey istemem.

Ekleme: Manuel kullanamayanların trafiğe çıkışı da yasaklansın.

Arabada gereksiz bulduğum şey nedir? Manuel vites kullanamayan sürücüdür arkadaşlar, ben fikrimi değiştirdim. Otomatik vitesle araba kullanan sürücü mü olur? Sürücü değildir, olsa olsa operatördür o.

Son düzenleme:
Torpido soğutması, hala var mı yeni araçlarda bilmiyorum ama pek hayrını göremedim ben. He bir de çalışmayan TFT dokunmatik ekranlar. Ya basamadıktan sonra ne önemi var onun.

@Jira gibi, aşırı ambiyans aydınlatması da sinir bozucu olabiliyor, deri koltuk iyi güzel ama yazın mahvediyor adamı.

Onları İstanbul trafiğine, Beyoğlu'nun dar sokaklarına falan davet etmek gerekiyor.

Tamam manuel zevk diyorsun da, 1.6 motorla neyin zevkini alıyorsun? Aldığın zevk trafikte çektiğin eziyete değiyor mu? Olur minimum 3000 motorun, olur minimum 300 beygirin o zaman manuel kullanırken çektiğim çileye ve yaktığım yakıta değer dersin ben de anlayış gösteririm.

Günün her saati trafikli bir şehirdeysen otomatik al geç. Sağ elin de, sol bacağın da rahat etsin.

İstanbul'da manuel araç akıl işi değil ya bence. Benim babam manuel yüzünden bel fıtığı geçirdi, İstanbul trafiği bitiriyor adamı. Hayatta otomatik kullanmam diyen adam, şimdi 8 senedir otomatik kullanıyor. :)

Çok haklısın, bence de 50 beygir + manuel vites > 300 beygir + otomatik. :D Bir arabada otomatik vites varsa o çöptür, otomatik kullananlar akülü araba kullansınlar. 300 beygirim olacağına 50 beygirle manuel vitesim olsun başka bir şey istemem.

Ekleme: Manuel kullanamayanların trafiğe çıkışı da yasaklansın.

Arabada gereksiz bulduğum şey nedir? Manuel vites kullanamayan sürücüdür arkadaşlar, ben fikrimi değiştirdim. Otomatik vitesle araba kullanan sürücü mü olur? Sürücü değildir, olsa olsa operatördür o.
Ben kendi zevkimden bahsettim. Ne alakası var şimdi? :D Otomatik de var ama manuelde daha çok zevk alıyorum. Şehir içinde otomatik veya manuel zevk yok ki ikisinde de. O yüzden konforlu olan otomatiği tercih ediyoruz.

Manuel otomatik tartışmaları başlamış konuda arkadaşlar neden birbirinizi kırıyorsunuz ki? Biz manuel arabamıza siz de akülü arabanıza binin mutlu mesut kullanalım işte.
Ufak bir miktar gerekli defin işlemleri haricinde bence zevkli bir konuydu, seviyeli kişilerin tartışmasını seyretmek gibisi yok :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı