Oyun Outlast Trials'ı beğendiniz mi?

Benim anlamadığım oyun neden Steam'de yüzde 95 olumlu? Bu çok yüksek bir oran. Biri aydınlatırsa sevinirim.
Steam incelemelerine pek bakmamak lazım hocam. Last of Us zamanı oyunu 4090 ile oynayıp optimizasyonunu öven veya oyunu oynamamış olup sadece satın alan ve Sony fanboyu olduğu için olumlu oy atan çok vardı. Burada da Outlast isminin olması ve dediğim gibi 4 kişilik bir oyun olması bu kadar olumlu yapmış oyunu.

Günümüzde furya haline gelen 4 kişilik co-op servis oyunu. Korkunçda değil. Outlast serisi son oyunun çıkış yapmasıyla beraber, ilk oyunu ve Whistleblower harici güzel değil.

Alıp almama konusunda kararsızım, başka bir oyun da almak istemiyorum oynayan arkadaşlar ne düşünüyor hiç beğenen yok mu?

Bilemiyorum. Zaman gösterecek.
Tutan var tabi 1 tutar, 2 tutar, 3. Marvel gibi yerin dibine çakar.
Aslında 1 tutmadı, 2 tutmadı, 3 tuttu hocam. Marvel's Avengers ve Gotham Knights battı, bu şu anlık tuttu. Öte yandan normalde 2023 Mart'ta çıkacak olan Suicide Squad oyunu Şubat 2023'te gösterilen oynanış videosuna ağır tepki gelince 2024 İlkbahar dönemine ertelendi.

Şu an yok hocam, birde incelemelere baktım da insanlar oyunun coop için dizayn edildiğini ve tek kişi oynanılırsa görevlerin çok zor olduğunu söylüyor bilemedim. Kötü oldu ya coop tabanlı çıkması.
O zaman alınmaz hocam. Oyunda mesela bir görevde 4 tane anahtar bulman gerekiyor. 4 kişiyken dağılıp hepsini bulursun fakat tek başına 4'ünü de kendin bulman gerektiği için hem uzuyor hem de zor oluyor. Yani tek başına oynayacaksan alma hocam.

Aslında 1 tutmadı, 2 tutmadı, 3 tuttu hocam. Marvel's Avengers ve Gotham Knights battı, bu şu anlık tuttu. Öte yandan normalde 2023 Mart'ta çıkacak olan Suicide Squad oyunu Şubat 2023'te gösterilen oynanış videosuna ağır tepki gelince 2024 İlkbahar dönemine ertelendi.
Suicide Squad çok kötü, süper kahramanlar yerine normal oyun karakteri koysan sırıtmaz. Hiç beğenmedim o oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı