Oyun Outlast Trials'ı beğendiniz mi?

Aslında 1 tutmadı, 2 tutmadı, 3 tuttu hocam. Marvel's Avengers ve Gotham Knights battı, bu şu anlık tuttu. Öte yandan normalde 2023 Mart'ta çıkacak olan Suicide Squad oyunu Şubat 2023'te gösterilen oynanış videosuna ağır tepki gelince 2024 İlkbahar dönemine ertelendi.
Evet, haklisiniz.
Ama bir yandan bu şirketler için birre ders oluyor. Onlari anliyorum, tek bir oyunla uzun bir süre kazanç kazanmak istiyorlar. Örnek verecek olursak Fortnite, Pubg, Warzone, Csgo bunlar gibi oyunların iyi kazanç saglamasi diger sirketlerin gözünü boyadi.
Umarim en yakin zamanda bu yoldan dönerler. Yoksa bu yolda daha cok şirket batar. Serverlar kapanir.

Evet, haklisiniz.
Ama bir yandan bu şirketler için birre ders oluyor. Onlari anliyorum, tek bir oyunla uzun bir süre kazanç kazanmak istiyorlar. Örnek verecek olursak Fortnite, Pubg, Warzone, Csgo bunlar gibi oyunların iyi kazanç saglamasi diger sirketlerin gözünü boyadi.
Umarim en yakin zamanda bu yoldan dönerler. Yoksa bu yolda daha cok şirket batar. Serverlar kapanir.
Bu yola Sony'de saptı hocam. Hatta 1- 2 ay önce yeni bir şirket satın aldılar sırf servis oyunu yapmak için. Bu servis oyununun yanında Last of Us Online ve Horizon Online'da gelecek.

Bu yola Sony'de saptı hocam. Hatta 1- 2 ay önce yeni bir şirket satın aldılar sırf servis oyunu yapmak için. Bu servis oyununun yanında Last of Us Online ve Horizon Online'da gelecek.

Sizce onlarında kaderi böyle mi olacak yoksa bir farklılık görebilir miyiz? Bence her ne kadar servis oyunları güzel olmasa da The Last of Us gibi bir markanın servis oyununu insanlar severek oynayacaklardır.

Bence bu hikaye konusunu en iyi Blizzard ve Ubisoft yapıyor.

Sizce onlarında kaderi böyle mi olacak yoksa bir farklılık görebilir miyiz? Bence her ne kadar servis oyunları güzel olmasa da The Last of Us gibi bir markanın servis oyununu insanlar severek oynayacaklardır.

Last of Us adlı oyunun Online olması size mantıklı geliyor mu hocam.

Marvel'ı da herkes seviyordu Marvel Avengers'ın kimse yüzüne bakmadı oyun battı. Önemli olan oyunun iyi olması.

😳Hocam bu kesin bilgi mi? İnşallah bir söylenti olarak kalır. O iki güzel markayi kötü amelleriyle karatmasın Sony😫.

Last of Us Online servis olacak denmedi hocam. O direkt düz Online olacak. Servis oyunu direkt yeni marka olacak. Last of Us'ın 2013'de PS3 ve 2014'de PS4'e çıkan versiyonunun Online modu vardı ve ben oyunun platin kupasını almak için online modunu oynamıştım. Oldukça keyifli ve ödül, ceza sistemi ile oldukça keyifliydi. Yine de sadece 2- 3 oyun modu ve harita sebebiyle çabuk sıkıcı oluyordu. O 2014'deki Online modu genişletseler bile oldukça keyifli bir deneyim olur fakat yine de bir CS veya Fortnite olamaz. Buna direkt Last of Us markası izin vermez.

Bence bu hikaye konusunu en iyi Blizzard ve Ubisoft yapıyor.

Last of Us adlı oyunun Online olması size mantıklı geliyor mu hocam.

Kesinlikle dünyanın en mantıksız şeyidir. Üstünede laf kabul etmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı