Outlast'ı korkudan oynayamıyorum

Makaleler
4
Bugün Outlast indirdim ve o kadar korkunç geldi ki inanın çığlık çığlığa oynuyorum. Görseniz kalp krizi geçirirsiniz gülmekten. Hele o kovalama kısımlarında evde kıyamet kopuyor. Oynamak istiyorum fakat elim ayağım birbirine giriyor. Nasıl oynayabilirim bu oyunu? Çok da hoşuma gidiyor korkudan pıt ye masada kalacağım vallahi ya. Bir el atsanız.

Hocam Outlast'ı 3 kere bitirdim, artık gülüyorum oynarken. Oyunu oynarken onun bir oyun olduğunu ve dünya üzerinde milyonlarca insanın oynadığını, hiçbirine bir şey olmadığını hatırlayın :D. Korkunuzla yüzleşmeden yenemezsiniz.

Bu tarz yorumları çok görüyorum her defasında da komik geliyor :D. "Azdan az, çoktan çok gider" diyerek direkt dal. Sesleri kapatıp, arkaya sevdiğin bir şarkı açarak oynamayı deneyebilirsin.

Bugün Outlast indirdim ve o kadar korkunç geldi ki inanın çığlık çığlığa oynuyorum. Görseniz kalp krizi geçirirsiniz gülmekten. Hele o kovalama kısımlarında evde kıyamet kopuyor. Oynamak istiyorum fakat elim ayağım birbirine giriyor. Nasıl oynayabilirim bu oyunu? Çok da hoşuma gidiyor korkudan pıt ye masada kalacağım vallahi ya. Bir el atsanız.

PC yolla bana ben oynayayım geri yolliyim nasıl olur?

Geri
Yukarı