Outlast'ı korkudan oynayamıyorum

Ya Ne Korkusu oyunlarda korkuya inanamıyorum böyle kapıyı açarken böyle bir yere girerken bir şey çıkçak de korkmuyorsun.

Bugün Outlast indirdim ve o kadar korkunç geldi ki inanın çığlık çığlığa oynuyorum. Görseniz kalp krizi geçirirsiniz gülmekten. Hele o kovalama kısımlarında evde kıyamet kopuyor. Oynamak istiyorum fakat elim ayağım birbirine giriyor. Nasıl oynayabilirim bu oyunu? Çok da hoşuma gidiyor korkudan pıt ye masada kalacağım vallahi ya. Bir el atsanız.

Zevki orada oyunun. Korkarak kaçmak ayrı bir keyif 😃 Açıkça Resident Evil 7'deki jack daha beterdi 😃

Hocam o oyun sizi bu hale sokmak için var adamlar başarmış istediklerini ama komik şeyler yapabilirsiniz oyunda ayrıca çığlık da atın rahatlatır.

Bugün Outlast indirdim ve o kadar korkunç geldi ki inanın çığlık çığlığa oynuyorum. Görseniz kalp krizi geçirirsiniz gülmekten. Hele o kovalama kısımlarında evde kıyamet kopuyor. Oynamak istiyorum fakat elim ayağım birbirine giriyor. Nasıl oynayabilirim bu oyunu? Çok da hoşuma gidiyor korkudan pıt ye masada kalacağım vallahi ya. Bir el atsanız.
Bi' arkadaşınızla veya abinizle falan oynayın, en mantıklı çözüm bu. Ben değil Outlast, tek başıma Granny oynayamıyorum. 😀

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu aç bir şeyin kalmaz.

Konu güncellemesi: Outlast 2'ye başladım ve döngüye alıp bu şarkıyı dinliyorum bitirdiğimde konu açacağım elim ayağım titriyor şu an.

Geri
Yukarı