Overlock nedir, nasıl yapılır?

Sakın yapma ben yaptım ekran kartı çöp oldu!

Yanlış yapmışsındır ayrıca arkadaş ekran kartı değil. İşlemciye yapacak. Doğru şekilde yapılırsa ciddi oranda FPS artışı. Sağlar ben işlemcime o.c yaptım. 3.07 GHz'den 4.11 GHz çıkdı stabil sıcaklıklarda. Ekran kartımada yaptım 900 MHz'den 1080 MHz çıkardım ve ısılar stabildi.

Yanlış yapmışsındır ayrıca arkadaş ekran kartı değil. İşlemciye yapacak. Doğru şekilde yapılırsa ciddi oranda FPS artışı. Sağlar ben işlemcime o.c yaptım. 3.07 GHz'den 4.11 GHz çıkdı stabil sıcaklıklarda. Ekran kartımada yaptım 900 MHz'den 1080 MHz çıkardım ve ısılar stabildi.
Ayyy ay ben bilgisizliğimden yaptım. Her şeyi sona yaptım bu ne şu yüksekte dursun , ohhh mis ooo bu azmış arttırayımda daha iyi olsun dedim sonrası...

Eğer bir parçaya fazla voltaj değerleri verirseniz ve iyi bir soğutmanız yoksa o parça çalışmayabilir.
Onun dışında yaptığınız parça garanti dışı kalabilir.

Sisteminizi yazarsanız yardımcı olurum.

Bana da yardımcı olur musunuz?

Yanlış yapmışsındır ayrıca arkadaş ekran kartı değil. İşlemciye yapacak. Doğru şekilde yapılırsa ciddi oranda FPS artışı. Sağlar ben işlemcime o.c yaptım. 3.07 GHz'den 4.11 GHz çıkdı stabil sıcaklıklarda. Ekran kartımada yaptım 900 MHz'den 1080 MHz çıkardım ve ısılar stabil.

Hangi işlemciyi kullanıyorsun.

@Jotariel overlock yapmayi biliyorsan bana da yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı